Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Büyücü Elf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Magician Elf

Merhaba.Değneğiyle bir dokunuşta ortalığı kasıp kavuran masal kahramanı büyücü bir elf konsept tasarımı.Çalışmanın Siyah beyaz skeç aşamasınıda paylaşıyorum iyi seyirler.

-Logic PF1209 Pro-Tablet | Photoshop CS3 |

Megician_Elf_sketch_by_alikasapoglu.jpg

Magician_Elf_by_alikasapoglu.jpg

Benzer konular

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık harikulade olmuş :))
Başarılarınızın devamını dilerim :)

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok begendım emegınıze kalemınıze saglık warcraft karakterı gıbı olmus basarılarınızın dewamını dılerım.

akrmtch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmalarınızı takip etmek büyük keyif veriyor. iyi çalışmalar. tebrikler

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kusursuz emeğinize sağlık

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalarınızı bizimle paylaşıp bize bu zevki yaşattığınız için çok teşekkür ediyorum..

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Sağolun arkadaşlar,zamanla çözümleyeceğim yeni tekniklerle ve daha net ayrıntılarla tekrar görüşmek üzere,teşekkür ederim.

allisone

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saygıyla eğiliyorum..harika ve ilham verici bir çalışma olmuş..tebrikler..

uysaltimsah

🏆Pro Tasarımcı🏆
yine size yakışır başarılı bir çalışma. son günlerde en büyük motivasyonum sizin çalışmalarınızı incelemek olmaya başladı :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılı bir konsept olmuş Ali eline sağlık.
sağ kol ve yıldırımlarda biraz sıkıntı var gibi
onun dışında çok başarılı buldum
tebrik ederim...
Kupa kızı halen akılda :)

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmalarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyorum etkileyici çalışmalar.Bir şey dikkatimi çekti yada banamı öyle geldi bilmiyorum ama resimlerinizde kullanmış olduğunuz yüz eskizleri birbirine benziyor. elinize sağlık.

Crysanıa

🌱Yeni Üye🌱
ben daha yeni başladığım için bilgi almak amaçlı sormak istiyorum bu çalışmayı önce karakalemde elinizde çiziptemi aktardınız yani oluşumu nasıl oluyor tam olarak. Güzel olmuş beğendim bende elde fantastik karakalem karekterler çizdiğim için ilgi duydum ve merak ettim yapılışını..

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Teşekkür ederim herkese..

ben daha yeni başladığım için bilgi almak amaçlı sormak istiyorum bu çalışmayı önce karakalemde elinizde çiziptemi aktardınız yani oluşumu nasıl oluyor tam olarak. Güzel olmuş beğendim bende elde fantastik karakalem karekterler çizdiğim için ilgi duydum ve merak ettim yapılışını..

Oluşumu şöyle anlatayım;
Kağıt kalem kullanmıyorum.Phosohopta tıpkı kağıda çizer gibi siyah beyaz olarak dijital kalemle çiziyorum.Kağıda çizmekle tek fark kağıt silgi lezzetinin olmaması.Ama dijitalinde sağladığı undo,transform ve wrap gibi kolaylık nimetlerinide kesinlikle göz ardı etmemek lazım..

Siyah beyaz çizgilerle oluşan eskize farklı bir layerda gri tonlarda blok boya atarak boyut kazandırıyorum daha sonra tekrar ayrı layerlarla renklendiriyorum.

Örnek için tıklayın

Kolay gelsin.

Crysanıa

🌱Yeni Üye🌱
Cevabınız için teşekkür ederim anladım gayet güzel oluyor ama artık kalem kağıtlardamı tarihe karışıcak yoksa yaa :)

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Cevabınız için teşekkür ederim anladım gayet güzel oluyor ama artık kalem kağıtlardamı tarihe karışıcak yoksa yaa :)

Sanmıyorum bu böyle gitmez..Gün gelecek kağıt kaleme geri dönüş yapılacak yani eskiye dönecez herşeyimizle...

Hani Einstein'a sormuşlar ya 3.dünya savaşı nasıl olacak diye 3 ü bilemem ama 4.dünya savaşı kılıçla kalkanla olacak demiş.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...