Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Buzdolabı Poşeti - Karataş

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Henüz müşteriye sunmadan yorumlarınızı almak isterim...

buzdolab.png

Benzer konular

pinkniknik

🌱Yeni Üye🌱
Müşteri olarak baktığımda beğendim ama ilk baktıgımda diş macunu kabı gibi geldi gözüme acaba sebzeleri daha mı öne çıkarmak lazım.mesela şu poşeti çıkardıgımız kesik yer varya oraya fasülyeyi açılmış bi biçimde yapabilirsiniz.fasülyenin içinden poşeti çekiyomus hissi:)insanlar bunu sevebilir.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet o tür uygulamalarda var, poşet içinde, poşet içinden çıkıyor gibi vs.
Böyle uygulamalar çokça da var.
Tasarımda sürekli sadelikten yanayım, en az şeyle tasarımı bitirmeye çalışıyorum.

Şekil itibari ile benziyor dişmacunu kutusuna evet :)

Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok hoş olmuş hemen müşteriye sunmalısın :) ellerine sağlık..

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
gayet başarılı vede rakipleri arasında fark edilebilir, tebrikler ben beğendim

siyahpusula

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili Erkal senden nefret ediyorum:))
seni acayip kıskanıyorum, seni çok seviyorum ve yaptığın tüm işlerden ilham alıyorum. portfolyolardaki çalışmalarınada baktım. gerçekten hepsi birbirinden estetik duruyor üzerinde düşünülmüş ve emek dolu çalışmalar. her zaman ki gibi senden çok şey öğrendim.
bu çalışman içinde emğine sağlık ve her zamanki gibi sunumunda çok güzel. ben şahsen renkleri ve firma logosunun kullanımını çok sevdim. yalnızca igilizcesi ve adedide yazsamıydı diye düşünüyorum... emeğine sağlık arkadaşım...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevgili Erkal senden nefret ediyorum:))
seni acayip kıskanıyorum, seni çok seviyorum ve yaptığın tüm işlerden ilham alıyorum. portfolyolardaki çalışmalarınada baktım. gerçekten hepsi birbirinden estetik duruyor üzerinde düşünülmüş ve emek dolu çalışmalar. her zaman ki gibi senden çok şey öğrendim.
bu çalışman içinde emğine sağlık ve her zamanki gibi sunumunda çok güzel. ben şahsen renkleri ve firma logosunun kullanımını çok sevdim. yalnızca igilizcesi ve adedide yazsamıydı diye düşünüyorum... emeğine sağlık arkadaşım...

:) şeker yorumun için teşekkürler. Verdiğin gazında etkisi var unutma :)Kıskanılacak birşey de yapmıyorum. Ayrıca ingilizce adet vs sonraki detaylar. Tam bilgiler müşteriden geldiği an yeniden düzenliycem.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
buzdolab.png

Linkte sorun olmuş sanırım, çalışmayı tekrar yükledim...