Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çağla Pide & Kebap Salonu'na Yapmış Olduğum 35x50 4 Yaprak 2010 Takvim Çalışmasının 1. Sayfa Örneğidir. Öneri Ve Görüşlerinizi Bekliyorum. Tüm Arkadaşlara Kolay Gelsin

gizem_grf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Amacına uygun hoş bir çalışma olmuş...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk 10 saniye sol kısımda takılı kaldım başka bir yere bakamadım :)
Sol kısım yanılmıyorsam 20 cm civarı falan genişliğinde... Gözümde canlandırdım biraz fazla gibi geldi bana ki kebap salonunu ön planda tutmak elbette önemli fakat takvim çok ezilmiş gibi geliyor bana...
Elinize sağlık

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Elinize sağlık

Takılı Kalmanızın Sebebi Nedir Hocam ? Bir Hata Bir Yanlışlık mı Var ?

Amacına uygun hoş bir çalışma olmuş...

Teşekkürler Gizem Hanım

Sol kısım yanılmıyorsam 20 cm civarı falan genişliğinde... Gözümde canlandırdım biraz fazla gibi geldi bana ki kebap salonunu ön planda tutmak elbette önemli fakat takvim çok ezilmiş gibi geliyor bana...
Elinize sağlık

Yorumun Detayı İçin Teşekkürler. Zaten Günümüzde Takvim Ezilmiyor mu ? Müşterimizin Amacıda Reklamı Ön Planda Tutmak :)

Yeri Geliyor Bazı Müşteriler Sırf Görüntü Olsun Diye 50x70 Poster Takvimi Resimlerle Doldur Diyor Takvim Kısmını Mercekle Baksak Göremeyeceğiz O Derece Yani. Sonuçta Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutacağız ki Memnun Olsunlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumun Detayı İçin Teşekkürler. Zaten Günümüzde Takvim Ezilmiyor mu ? Müşterimizin Amacıda Reklamı Ön Planda Tutmak :)

Yeri Geliyor Bazı Müşteriler Sırf Görüntü Olsun Diye 50x70 Poster Takvimi Resimlerle Doldurmuyor mu Takvim Kısmını Mercekle Baksak Göremeyeceğiz O Derece Yani :)

Haklısınız aklıma gelmedi dğil yani :)
Ne diyoruz :) müşteri her zaman haklıdır ve velinimetimizdir...:)
Tekrardan elinize sağlık

YaWuZz

🌱Yeni Üye🌱
Elinize sağlık

Bu demektirki müşteri amacını tutturmuş :) takvime bakınca önce reklam görülmeli ki promosyon sektörü iş yapsın :) gayet başarılı bencede,takvime ayrılan bölüm gayet iyi :) elinize sağlık.