Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalışma içindeki resimler kayboluyor

cezam_101

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,
Daha önceden corel draw ve frahand kullanıcısıydım fakat son yaptığım işte illustrator kullandım illustratorde de çok yi olduğum söylenemez.

Sorunum şu;
İşi yaptım ve bitirdim fakat çalışmanın içine dışardan aldığım resimler, kaydettikten sonra ve başka bir bilgisayarda açtığımda resimler kayboluyor. kendi bilgisayarımda açtığımda tekrar resimleri görebiliyorum

Bu çalışmayı istanbula baskıya yollamam gerekiyo ordada resimler kaybolucak büyük bir ihtimalle sorunumun çözümünü en kısa süre içinde bana anlatan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorummmm..

uğraştım ama çözümünü bulamadım...

cezam_101

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar lütfen bilen biri varsa bu acil bir konu...

Voodoo_WD

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım sayfalara eklediğin resimleri de yanında taşıyacaksın ya da eklediğin resimlere tıklayınca üst taraftaki embed butonuna basıp resmi gömeceksin. resmi gömersen eklediğin resmi pc den silsende sorun olmaz.

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üstteki arkadaş probleminize çözüm getirmiş. Ben daha da açıklayayım isterseniz: Yol 1:Ai dosyasını bir klasöre atıp, o klasörün içine de kullandığınız resimleri atıp, zipleyip işi gönderin. Ya da YOL 2: işinizi illustrator'da açtıktan sonra, Windows/links yapın menü'den, linklerin hepsini "embed" konumuna getirin. Bunlardan birini uygularsanız sorununuz çözülür. İyi çalışmalar

cezam_101

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ediyorumm arkadaşlar sağolunn...:)