Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cam Afiş Çalışma

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba,

Bu afiş çalışmalarını bugün hazırladım henüz son halleri değil. Üzerinde düzeltmeler yapılabilir. Sizlerin de fikrini alırsam çok memnun olurum.

Saygılar, Sevgiler...

c27db14fb3.jpg

5a518cdeeb.jpg

Benzer konular

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
nacizane fikrim "çifte kampanya inanılmaz fiyatlar"yazısının zemindeki renkle logo daki pembelik pek bi yan yana duramamışlar gibi geldi bana :)sanki ordaki fon rengi degişse dahamı iyi durucak...

emeğine sağlık...

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence hoş gözüküyor sadece toprağımın dediği makineyi biraz dahamı büyütsen

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
nacizane fikrim "çifte kampanya inanılmaz fiyatlar"yazısının zemindeki renkle logo daki pembelik pek bi yan yana duramamışlar gibi geldi bana :)sanki ordaki fon rengi degişse dahamı iyi durucak...

emeğine sağlık...

Fikrini esirgemediğin için teşekkürler peymane :)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence hoş gözüküyor sadece toprağımın dediği makineyi biraz dahamı büyütsen

Teşekkürler Peri,

Evet biraz daha büyüttüm :) fakat çok fazla da dokunamadım çünkü zaten epey bir büyütmüştüm. Baskıda problem olmasın.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bilmiyorum bu yorum oldumu...

Bence Çifte kampanya afişindeki sitay yazıların hepsinin flotaları (beyazlarını) kalınlaştırılırsa yazılar daha bi ön planda olacak gibi...Fotograf makinasını büyütmek gerek..

İkinci afişteli Bir rakkamınıda pek sevmedim..

Kompozisyonlar süper ellerine sağlık çok başarılı ...

bortu

🌱Yeni Üye🌱
ilk calismada alttaki yazi beni cok rahatsiz etti. ama illa yesil kullanman gerekiyosa bence ustteki banti beyaz yapip icindeki yazilari yesil kullanabilirsin...

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence Bu Kitap Bu Fiyata olurmu çalışması güzel

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
ilk resimde 55$ + KDV yazsının üzerinde çizgi belirgin değil hocam isterseniz biraz daha belirgin yapabilirsiniz

çalışma çok güzel sizin çalışmalarınızı artık dışarda görsem bunu kesinlikle belqin yapmış diyebilirim çalışma mantığınız az çok anladım aynı yöntem üzerinden gidiyorsunuz bu durum bence güzel oluyor

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk resimde 55$ + KDV yazsının üzerinde çizgi belirgin değil hocam isterseniz biraz daha belirgin yapabilirsiniz

çalışma çok güzel sizin çalışmalarınızı artık dışarda görsem bunu kesinlikle belqin yapmış diyebilirim çalışma mantığınız az çok anladım aynı yöntem üzerinden gidiyorsunuz bu durum bence güzel oluyor

Teşekkürler,

Aslında özellikle dikkat etmiyorum ama herkesin bir tarzı olduğuna inanıyorum demek ki ben de tarzımı yansıtıyorum ki bu yüzden böyle düşündünüz.

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
evet haklısınız herkesin bir tarzı var ve o tarzı korumalı itibar için yapılan işlerden bunu kesinlikle o yapmıştır dedirtmeli

emeğinize sağlık

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

bana 5 kişi getir ve 5'er tasarımlarını. daha sonra o 5 kişi ayrı ayrı 5'er tasarım yapsın. ben hangi tasarımı kimin yaptığını anlayabilirim.

demek istediğim grafik işinde tabiki herkesin bir kalıbı, tarzı, renk uyumu vardır.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana 5 kişi getir ve 5'er tasarımlarını. daha sonra o 5 kişi ayrı ayrı 5'er tasarım yapsın. ben hangi tasarımı kimin yaptığını anlayabilirim.

demek istediğim grafik işinde tabiki herkesin bir kalıbı, tarzı, renk uyumu vardır.

Ama tabi zamana, modaya ve taleplere göre de tarzımızı geniş tutmak durumundayız. İstekleri karşılamak ve amaca ulaşmaktır önemli olan. Buna kendi tarzımızla ulaşabiliyorsak ne mutlu ;)