Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cam için yaptığım bir çalışma ( lütfen eleştiriniz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sen bunu delikli folyaya basacaksan çalışmanı tamamen deiştir bu efekler bu iş hoş durmaz

esu

🌱Yeni Üye🌱
renkler pek uyumlu olmamış.bütün simgeler birbirinden bağımsız gibi..ama yine de güzel:hmm2:

aresia.bs

🌱Yeni Üye🌱
temel olrak bir kaç sorun var
1 renkler uyumlu değil
2 simetri yok
3 çok fazla karışık
tabi bence...

xXx_designer_xXx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya şevkinin kırılmasını istemem ama sanayideki dükkanlara baştan sağma yapılan germe vinil tabelalarının kötü bi örneği gibi bişey olmuş. hatta görsel açıdan rahatsız edici bile diyebilirim. ne renk uyumu, ne type, ne simetri ne de efektler.

ismailk

🌱Yeni Üye🌱
One Way Vision için açık renk kullanman en iyisi.****lik renk ve bunun uzantılarını kullanarak resimleride daha startejik ve gerçekçi yerleştir.Biz müşterilerimizden hep bu tip talepler alıyoruz.Yani bir müşteri gözüyle önce karakalemle çalış.Sonra tasarıma geç.Efektlere daha alıcı gözüyle gerçekleştir.İyi Çalışmalar

Mustafa Hakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımı biraz daha geliştirmen lazım gibi duruyo, baştan savma bi duruşu var

eyaser

🌱Yeni Üye🌱
emeğe saygım vardır.. ama arkadaşım şevkini kırmak gibi olmasın ama.. benim 10 yaşındaki kardeşim senden daha iyi tasarım yapıyo diyebilirim.. ki ben bi tasarım göremedim ortada.. ne güzel ya 2 resim koy sonra 2 yazı, yazılara iki efekt sonra tasarım diye sitede yayınla.. ya bizim mesleğimiz bu kadar basit olamaz.. ne dia bilgisi var ne desen bilgisi var nede tipografi bilgisi var.. ee ben grafikerim diyosunuz sonra . bence alınmada sen amele bile olamazsın arkadaşım...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yorumlarınızda daha dikkatli olun. Kişiyi değil çalışmayı eleştirin.

m.c.r

🌱Yeni Üye🌱
siteye daha yeni üyeyim ve tam olarak grafiker sayılmam acemi çalışıyorum daha ama eleştiri yapmaya gelince ürünler gözüme battı çok firmada yer alan ürünleri yazmışsın zaten ürünlerin resimlerine gerek yok bence bırak da müşteriler alacakları malı dükkanda görsünler camda görmelerine gerek yok :D

Son düzenleme:

sadikerdogann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baştaki yazı karakteri ben burdayım demiyor yazı karakteri içine verdiğin efekt güzel durmuyor alta dört tane farklı resim kullanmışsın üçü dekupe birinin etrafı alınmamış hepsine kendin birşey oluşturup bi bütünlük sağlayabilirdin yazı karakterlerin çok sıradan kusura bakma eleştir dediğin için yazdım ama eminim bu eleştiriler sana çok şey katacaktır iyi çalışmalar.

sir_kalliyone

🌱Yeni Üye🌱
bence tasarımın albenisi yok biraz daha hayal gücünü konuşturmalısın

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çokda iyi değil bence özgün dğil

gizemcosgun

🌱Yeni Üye🌱
objeleri ön plana çıkartsaydın çok yabancı kalmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...