Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Can Tat meyvecilik logosu

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟

Deneme bir logo ,Vektörel resimler kullandım, ıllustrator ile çalıştım ,ıllurtratorün sadece araçlarını kullanmayı biliyorum ilerletirim inşallah , yorumlarınızı bekliyorum :)

hubeyb_aydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence logodan çok meyva tabağına benzemiş. yazı ise canlı değil üzerinde daha fazla yoğunlaşman gerekirr.

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟

Meyve sepeti gibi olmuş gerçekten :) değiştirdim biraz :) yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben bu işde acemiyim piyasa neister bilmiyorum , bişeyler yapmaya çalışıyorum yinede :)

hubeyb_aydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana kalırsa logo için biraz daha şekillere yoğunlaşırsan daha iyi olur onlardan birşeyler çıkarmaya çalış mesala can tat yazısını şekilleştirmeye çalış vede ilgili alanı çağrıştırsın kolay gelsin.

egemen1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olcak ama prenses gelecek var boş değilll

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
bi logo için fazla hareketli yazı çok sade ve siyah hiç olmamış üzerinde biraz daha çalışmalısınız

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Logolar sade olmalıdır. Bir logonun iyi olabilmesi için akılda kalabilmesi ve markayı çağrıştırması gerekir. Mesela Arçelik'in logosu çok sade olmasına karşın nerede görsek tanırız değil mi? :D Sizin logunuzdan aklımda kalan tek şey meyveler. :) O da hangi meyveler olduğunu hatırlamıyorum pencereyi çıkmam gerekecek.

Baktım. Meyveler çok güzel. :) Ama logoyu daha sade bir hale dönüştürmelisiniz.