Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CaNaVAAAR!

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
canavarki0.jpg

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabeLa kilo ile degiLdir :D metre karedir :d

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
öyle geldi bana, gelmesin mi? kafamıza esti yaptık işte. Sırada kimyasal dübel var. Siz içeriğe değil, görüntüye bakın.Serbest bi çalışma deyince ortalık curcuna oluyo.Ama keşke serbest deseymişşim :)

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
erdemcim ya tamm hayal gücüde eksiklerin var... Beyaz fon biraz problem katmiş canım doldursan ii olur. sol tarafraki canafar yazısı güzel olmus. canavari kırmızı ile siyah degil de biraz daha fona uydursan :D yada fonu ona uydursan. :D bida soldaki yazıda azcik boş geldi :( tabi bunları kale alma güzel olmuş bi profesyonelin yorumu daha hoş olur buraya...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bende anlamadın nedri bu ne çalışması canavrla taş motoru ne alaka çözemeddim adı mı canavar
bir kere tasrıın solundaki yazılar anlam ifade ediyor zannediyorum ve bakıyorum göz yoruyo + anlamı yok

he canavar kükrüyo yani demiiiiiiiii

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
he canavar kükrüyo yani demiiiiiiiii

:mutluluk::artipuan:

Peki tamam açık açık söyliyim neyin ne olduğunu.Canavar adlı yaptığım serbest bir çalışma.Malum çalıştığım reklamcı tabela cart curt işleri ile uğraşınca bende artık burdaki takım taklavatları konu ediyorum kendime.Çalışmanın alt tarafında görmüş olduğunuz, ucunda yuvarlak olan (spiral) taklavatın halk dilindeki adı ' canavar' Bende bu taklavattan yola çıkarak canavar adını verdiğim bu çalışmayı yaptım.Herhani bir verdiği msj yok.Canavarların neslinin tükenmekte olduğu ve bizim canavarla sahip çıkmamız gerektiği gibi bir anlam felan düşünmeyin. Sadece boş vaktimde espirili bişiler yapmak. Ama sanırım biraz kara mizah oldu!! Ama bundan sonra hep bu şekilde çalışmalar koycam foruma. Dediğim gibi bir dahaki çalışmam kimyasal dübel üstüne olucak.Tekrar söylüyorum, anlam felan çıkarmaya çalışmayın, yoksa işin içinden çıkamazsınız :D

erdemcim ya tamm hayal gücüde eksiklerin var... Beyaz fon biraz problem katmiş canım doldursan ii olur. sol tarafraki canafar yazısı güzel olmus. canavari kırmızı ile siyah degil de biraz daha fona uydursan :D yada fonu ona uydursan. :D bida soldaki yazıda azcik boş geldi :( tabi bunları kale alma güzel olmuş bi profesyonelin yorumu daha hoş olur buraya...

olm yorum yaparken ciddimi konuşuyon yoksa takılıyonmu? bi arada bi derede kaldım.Okadar demişsin demişsin demişsim sonra dediklerimi kale alma demişsin :anlamadim: ona göre bilelimde ciddiye yada tiye alalım!

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
:mutluluk::artipuan:

Peki tamam açık açık söyliyim neyin ne olduğunu.Canavar adlı yaptığım serbest bir çalışma.Malum çalıştığım reklamcı tabela cart curt işleri ile uğraşınca bende artık burdaki takım taklavatları konu ediyorum kendime.Çalışmanın alt tarafında görmüş olduğunuz, ucunda yuvarlak olan (spiral) taklavatın halk dilindeki adı ' canavar' Bende bu taklavattan yola çıkarak canavar adını verdiğim bu çalışmayı yaptım.Herhani bir verdiği msj yok.Canavarların neslinin tükenmekte olduğu ve bizim canavarla sahip çıkmamız gerektiği gibi bir anlam felan düşünmeyin. Sadece boş vaktimde espirili bişiler yapmak. Ama sanırım biraz kara mizah oldu!! Ama bundan sonra hep bu şekilde çalışmalar koycam foruma. Dediğim gibi bir dahaki çalışmam kimyasal dübel üstüne olucak.Tekrar söylüyorum, anlam felan çıkarmaya çalışmayın, yoksa işin içinden çıkamazsınız :D

olm yorum yaparken ciddimi konuşuyon yoksa takılıyonmu? bi arada bi derede kaldım.Okadar demişsin demişsin demişsim sonra dediklerimi kale alma demişsin :anlamadim: ona göre bilelimde ciddiye yada tiye alalım!

tamam dayı güzel olmuş bundan sonra kale almıyacam sadece bakacam

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
erdemcim ciddiye al ama biliyosun ben yeniyim ustadlarım kadar ii bakamiyorum olaya süreklilik renk uyumu yazı fontu ivir zivir eyw.ama yinede eksiklerim var :D orta şeker al kendine canm canavarınada bi çay

len olum benim çalışmalara bi göz gezdir yorum morum yaz olmuyo hep biz hep biz :D

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya bunların hepsi manyak erdem yaaa! illa bi alakasımı olması lazım nan! bakın işte! geçişlere bakın! renklere bakın! tipografiye bakın! ne manyak adamlarsınız! siz nan! yani adam göndermiş yorum almak için! işçilik yapmıs, geçiş yapmış tipografi kullanmış! neymiş ben alaka kuramadım!

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bırak mustafacim birak mudahale etme :D işte sorunda burda illa konu olacak arkadaşlar yağlı boya tablosu değil bunlar TASARIM konu aramayı bırakında görselliğe bakın

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peki tamam açık açık söyliyim neyin ne olduğunu.Canavar adlı yaptığım serbest bir çalışma.Malum çalıştığım reklamcı tabela cart curt işleri ile uğraşınca bende artık burdaki takım taklavatları konu ediyorum kendime.Çalışmanın alt tarafında görmüş olduğunuz, ucunda yuvarlak olan (spiral) taklavatın halk dilindeki adı ' canavar' Bende bu taklavattan yola çıkarak canavar adını verdiğim bu çalışmayı yaptım.Herhani bir verdiği msj yok.Canavarların neslinin tükenmekte olduğu ve bizim canavarla sahip çıkmamız gerektiği gibi bir anlam felan düşünmeyin. Sadece boş vaktimde espirili bişiler yapmak. Ama sanırım biraz kara mizah oldu!! Ama bundan sonra hep bu şekilde çalışmalar koycam foruma. Dediğim gibi bir dahaki çalışmam kimyasal dübel üstüne olucak.Tekrar söylüyorum, anlam felan çıkarmaya çalışmayın, yoksa işin içinden çıkamazsınız
canım bu grafikerleri anlamakta zormuş:Dyaratıcılık işte

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bırak mustafacim birak mudahale etme :D işte sorunda burda illa konu olacak arkadaşlar yağlı boya tablosu değil bunlar TASARIM konu aramayı bırakında görselliğe bakın

Elbette haklısınız. Ama:

Bakın ben böyle geçiş yapabiliyorum u mu göstermek istemiştir arkadaş?

Yada bu geçişleri arkadaşlar bu şekilde yapabilirsinizimi?

Eğer ikinci seçenekse ben bir anlatım göremiyorum. Ki öyle olsaydı birinlerine bir şeyler öğretmenin kutsallığını bildiğim için arkadaşı ayakta alkışlardım.

Yok eğer birinci seçenekse. Ben öyle bir yorum yapılacak çalışmada göremediğimi belirtmek isterim.