Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çankırı Karatekin Üni. Logo Çalışmalarım

MJ4

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
MJ4.NET
my.php

Çankırı Karatekin Üniversitesi Logo Yarışmasına Sunduğum Logolar İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum

Benzer konular

mckocabasi

🌱Yeni Üye🌱
1.si ve 7.si güzel olmuş (yukardan aşağı yanlış saymış olabilirim sondan 3.sü diyim)
Eline sağlık...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Logo hakkında bilgilenmeniz gerek düşüncesindeyim. Logo da fotoğraf, imaj kullanılmaz. Hele hele üniversite gibi bir kurum içinse...

MJ4

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
MJ4.NET

Aytc

🌱Yeni Üye🌱
Aralarında en iyisi birinci çalışma, yarışma ikigün önce bitti heralde hadi hayırlısı.

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo hakkında bilgilenmeniz gerek düşüncesindeyim. Logo da fotoğraf, imaj kullanılmaz. Hele hele üniversite gibi bir kurum içinse...

evet arkadaşımız çok haklı lütfen biraz daha araştırma yapın.Çok daha iyileri çıkacaktır.

MJ4

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
MJ4.NET
Aralarında en iyisi birinci çalışma, yarışma ikigün önce bitti heralde hadi hayırlısı.

teşekkürler yarışmaya başvuru 2 gün önce bitti sonuçları bekliyorum eğer dereceye girerse ayın 30 unda sonuçları yazarım

evet arkadaşımız çok haklı lütfen biraz daha araştırma yapın.Çok daha iyileri çıkacaktır.

teşekkürler araştırmalarımı yapıyorum internetteki logo örneklerini inceliyorum inş. daha iyilerini çıkartabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetdogan84

🌱Yeni Üye🌱
dlatu1lv2.jpg

dlatu2mh3.jpg

dkmen3js6.jpg

Bunlarda benden arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

dikmen

🌱Yeni Üye🌱
tebrik ederim harika bir çalışma olmuş birincilik kesin senin

mehmetdogan84

🌱Yeni Üye🌱
zaten birinci olamazsam şikeden şşüphelenirim saol ahmet kardeş

yaran18

🌱Yeni Üye🌱
ya hakkaten bu logoları seçecek kurula Allah kolaylık versin mehmet doğan çok güzel logolar bunlar tkşk kardeş.

dikmen

🌱Yeni Üye🌱
kaleden yapılan bu K harfi hem çankırıyı hemde emir karatekin/i çok iyi anlatmış zaten üniversitenin adı da karatekin bence bu logo harici farklı bir logo aramamak gerekir 1 logoda etrafta olan yıldızları k harfine koyarsan daha da harika olur

mehmetdogan84

🌱Yeni Üye🌱
eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar ama artık teslim ettik logoları hatta yarışma sonucu ayın 30'unda açıklanacaktı fakat hala bekliyoruz bakalım

MJ4

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
MJ4.NET
eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar ama artık teslim ettik logoları hatta yarışma sonucu ayın 30'unda açıklanacaktı fakat hala bekliyoruz bakalım

Güzel Çalışma Tebrikler Evet Ayın 30 unda Açıklanacak Ama :D ayın 1 i oldu hala açıklanmadı bu arada mehmetdogan84 memleket neresi acaba :D

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Biraz daha geliştirilebilirse en son yuklediklerinden içinde kale görseli olan güzel bence..başarılar.

Denizinho

🌱Yeni Üye🌱
Bunlarda benden olsun... Tabiki ben de yorumlarınızı bekliyorum...Saygılarımla

ÇALIŞMA HAKKINDA AÇIKLAMA

Çalışmada kullanılan simgeler sırasıyla şöyle açıklanabilir.Ana tema olarak dünyanın en yaşlı meşeleri arasında gösterilen koca meşe kullanılmıştır.Aynı zamanda da bu meşenin köklü geçmişi bundan sonraki dönemde yeni kurulan Çankırı Karatekin Üniversitesine örnek teşkil etmesi açısından iyi olacağı düşünülmüştür.Meşenin tepesinde ki turuncu yuvarlak simge yeni doğan güneşi temsil etmektedir.Köklü bir geçmişin arkasından doğan yeni bir başlangıç anlatılmaya çalışılmıştır.Renkler de ise soft ve gözü yormayan renkler kullanılmıştır.

neptune

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk yollanan logolar bazılarında 2007 ve ÇKÜ böyle değişik karalamalı bir yazıyla yazılmış. acaba üniversite için uygun mu?
ikinci yollananlar daha iyi.