Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canon EOS 1100D 18-55 MM Lens + Tripod + Çanta - Türkiye Geneli

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Canon EOS 1100D 18-55 MM Lens + Tripod + Çanta

Marka / Model: Canon EOS 1100D

Fiyat: 900 Civarı

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Acilen paraya ihtiyacım olduğu için makinemi satmak istiyorum, makinede en ufak bir çizik bile yoktur. Makineyi gerçekten çok az süre kullandım hatta henüz taksitleri bile bitmedi. Tripod, çanta, hafıza kartı ve UV filtre ile gönderilecektir.

E-posta:cm2ferador@gmail.com

Telefon: 0542 775 31 35

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

caneralcilioglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fiyat biraz daha aşağı çekilirse alıcı çıkacağını düşünüyorum. Bu fiyata mağazadan da alınabilir durumda şuan. Yalnız sizin ekleriniz var tripod vs. onları fiyata ek olarak satarsanız daha kolay olabileceğine inanıyorum..

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Fiyat biraz daha aşağı çekilirse alıcı çıkacağını düşünüyorum. Bu fiyata mağazadan da alınabilir durumda şuan. Yalnız sizin ekleriniz var tripod vs. onları fiyata ek olarak satarsanız daha kolay olabileceğine inanıyorum..

Tavsiye için teşekkürler ama sattım zaten :)