Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

caycuma yogurt - sallama etiket

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
yogurt kabının kulbuna iple asılacak bir etiket...

caycumajpegqj2.jpg

Benzer konular

topr@k

🌱Yeni Üye🌱
hımm güzel olmuş... çaycuma süt ile bende çalışıyorum tabularını yıkmışsın, yeşilden farklı bir renk!!! tebrik ederim seni....

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok şık görünuyor umarım yogurt kabının tasarımıylada tezatlık oluşturmuyordur

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
hımm güzel olmuş... çaycuma süt ile bende çalışıyorum tabularını yıkmışsın, yeşilden farklı bir renk!!! tebrik ederim seni....

tesekür ederim ama tam olarak tabuları yıktığım söylenemez, başka çalışmalar da var, yine yeşil ağırlıklı istendi:)

size de teşekkür ederim irm.art arkadaşım, yoğurt kabıyla tezat değil, içindeki yeşilden kurtarıyor:)

leonidas35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım genel olarak iyi tabi tam bişey söylebilmek için yağurt kabınıda ele almak gerekir. Eline sağlık.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Ewet çok güzel olmuş arkadaşım güzel tasarım emegine sağlık...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️

tesekür ederim ama tam olarak tabuları yıktığım söylenemez, başka çalışmalar da var, yine yeşil ağırlıklı istendi:)

çaycuma süt'ün klasik yeşilinden diğer renklere yönelmeleri ilk değil aslında... topr@k hatırlar belki... bende onlara yaptığım çalışmalarda fuşya kullanmıştım... yeni renklere hayır demiyorlar ama yinede ne olursa olsun yeşil renklerinden de kopmaları pek beklenmemeli...
çalışmanız şık durmuş... renkler cıvıl cıvıl... tekrar yeşil ağırlıklı çalışmalar istemeleri normal... sonuçta adamların kurumsal rengi...