Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cd Kapağı Çalışmam Yorumlarınızı Bekliyorum Düğün Hatırası

akinwebtasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bocdkapa4xu6.jpg

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma olmuş.yazıyı daha belirgin bir renk kullanabilirsin.ellerine sağlık.

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence gelinin ağzı tam cd nin ortasına gelmiş hoş durmamış bence.emeğine sağlık

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni bir sey denesen diyorum, olmamis cünkü.

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoş bir çalışma olmamaış çok basit duruyor . bide cd nin deliği tam gelinin ağzına denk gelmiş hoş bir görüntü oluşmamış. Fikir açısından söylüyorum gelini biraz daha yukarı alıp gülü kokladığı kare gözükse ve çiftide alt bölümde kullansan daha güzel duru gibi..

VaGaBOND_G!RL

🌱Yeni Üye🌱
gelinin ağzından çok elleri çok itici yaa:Ddaha hoş çalışma olabilir yinede eline sağlık:)

hpanter1977

🌱Yeni Üye🌱
cd ustundeki imaj herzaman olabilecek bir imaj.daha farkli bir tasarim uygulamasi olabilir.hatta baslik bile degisebilir..vurucu bir cumle belki,aski sevgiyi anlatan.damat hic secilmiyor,gelinin agzini da delik kapamis..mesela siyah bir fon, cd nin kenarlarina vektorel sade bir motif,belki kenardan gelinin yarim gorunen portresi, guzel bir fontla yazilmis baslik.ama ben olsam karikatur ya da illustrasyon yapardim..daha zevkli olurdu:)

damla seyda

🌱Yeni Üye🌱
ağzına cd deliği gelmesi hoş olmamş bide yazıda kntr attırırsan güsel olur.eline sağlık

sedat40

🌱Yeni Üye🌱
Birçok insan gelinin küpeleri yerine ağzını görmeyi isteyebilir. Birde yazı karakteri değişebilir ve belkide kısa bir slogan eklenebilir.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım olmamış galiba. Baskı kalitesinide düşünerek terkrar bincele istersen. Teşekkür ederim.

NeKa

🌱Yeni Üye🌱
En baştan bir daha yap derim. Yine de emeğine sağlık elbette.
Yazı tipi ve rengi uyumlu olmamış diyorum.

Teşekkürler...

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Diğer arkadaşların söylediklerine aynen katılıyorum. + DVD logosunu da küçült bence.

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım keşke o cd nin ortası gelinin suratında olmasaaydıı:( baştan yap bununla hiç uğraşma derim ben ;)

pinn

🌱Yeni Üye🌱
gelinin agzi kapanmis aynen katiliyorum bir de yuzu delik delik azcik photoshop da oynasan iyi olur. yazi da damadin yuzunde olmamis. yaziyi ve resmi tekrar ayarlayabilirsin bence.