Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Center Kurumsal Kimlik (Deneme)

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Konu başlığından da anlaşılacağı üzere
pratik amaçlı yaptığım bir çalışma
eleştirilerinizi alabilir miyim?
centerkurumsalrc9.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Pratik amaçlı olsada Sunuma hazır görünüyor ama necidir, kimcidir ? Ünvan? vs..
V siyah zemine verdiğin tram baskıda faciaya yakın olabilir..Tahmini %100 / 80 / 60 gibi yapmışsın ama bu tramlar baskıda gerçekten sorun yaşatabilir....

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, tasarım hoş olmuş fakat antetli tasarımlarında faxta karşı tarafta nasıl göründüğü de önem içerir. Yapmış oluduğunuz tasarımın alt bölümde muhtemelen bu sıkıntı olacaktır.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
aslında spor malzemeleri (sportif kıyafetten futbol topuna kadar akla gelicek herşey...) üreten bir firma olarak düşündüm. adidas, nike... vs. gibi. tabi ne derece uygundur kullandığım simge orası tartışılır. baskı sıkıntısı konusunda haklı olabilirsiniz o kısmını gözardı ettim sanırım :S antetlide de alt kısımdan üste alabilirim sanırım firma bilgilerini bu şekilde olabilecek sorunları en aza indirebilirim. tşk. ederim yorumlarınız için...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ben beğenmedim açıkcası beğenmemin nedenleri;
1) logotypei tüm işlerde çok büyük kullanmışsın
2) Kartvizit, Antetli, Cd Sticker renk tonları dışında birbirinden acaip bağımsız hatları aynı değil
3) Siyah güzel bi renktir eğer ana renk olarak kullanılacaksa yanındaki yardımcı rengin çok doğru seçilmesi gerekir.
4) Logotypede sadece tek bir font kullanılmış ve aynı font işin tamamında kullanılmış bu kısımdada yukarıda olduğu gibi ana renk yardımcı renk seçimlerinde yapılan işlem olmalı yani ana font ve yardımcı font gibi yapmalıydın.
5) Sunum tarzın hoş fakat aynı işleri birden çokmuş gibi arka arkaya koymuş olman gözümü rahatsız etti
6) Hazırladığın kurumsal sektörüne uygun mu değil mi bilmiyoruz

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ben beğenmedim açıkcası beğenmemin nedenleri;
1) logotypei tüm işlerde çok büyük kullanmışsın
2) Kartvizit, Antetli, Cd Sticker renk tonları dışında birbirinden acaip bağımsız hatları aynı değil
3) Siyah güzel bi renktir eğer ana renk olarak kullanılacaksa yanındaki yardımcı rengin çok doğru seçilmesi gerekir.
4) Logotypede sadece tek bir font kullanılmış ve aynı font işin tamamında kullanılmış bu kısımdada yukarıda olduğu gibi ana renk yardımcı renk seçimlerinde yapılan işlem olmalı yani ana font ve yardımcı font gibi yapmalıydın.
5) Sunum tarzın hoş fakat aynı işleri birden çokmuş gibi arka arkaya koymuş olman gözümü rahatsız etti
6) Hazırladığın kurumsal sektörüne uygun mu değil mi bilmiyoruz

dikkatle okudum yorumunu tşk. ederim bilgiler için :wink:
daha sonraki işlerimde mutlaka dikkat edeceğim dediklerine