Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ceren Karakalem çalışmaları

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆

az once senin yüklediğn çalışmaların hepsine sırayla baktım.

ceren can cidden senin ilerlemeni görmek çok hoş. devam etmeni istiyorum. ama sana tavsiyem birazda daha değişik bir çalışmalar yap. mesela daha teknik detayları olan çicimler mesela bir bina, bir kuşun kanadı, kelebek bir bisiklet

bunlar uzerinde de bir kaç deneme yapmanı isterim.

bunu neden istediğimi sana ilerde anlatacağım tabi. ama şimdi en azından bir iki deneme yapma rica ediyorum.

aldığın eğitimin ve buradan aldığın mantıklı yorumları kendince harmanlayıp sindirdiğin için bence ayrıca kutlamam gerek...

eee devam ediyoruz değil mi?

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vala ilginiz için çok teşeküür ederim gerçekten hepinizin yorumlarını değerlendiriyorum.... buarada devam ediyorum kursa gidiyorum teknik blgiler öğreniyorum inşallah bu yıl kazanıcammm

HAYAL GÖZLÜM

🌱Yeni Üye🌱
1 inci ve 3 üncü çizimini çok begendim profesyonel olarak mı yapıyorsun

HAYAL GÖZLÜM

🌱Yeni Üye🌱
inşallah kazanırsn severek yaptıgın bişeyin peşinden ne olursa olsun koşacaksın bence

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Hepside Mükemmel
ama ortadaki Çalışmayı Yorumlamaya
kelimelerin yaeteceğini sanmıyorum

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için teşekkürler arkadaşkadaşlar ADOBE tabiki devam ediyoruz ve dediklerinide yapacağmdan emin olabilirsin kurstaki çalışmalarımı daha atmadım pcye canlı model ve imgesel ağırlıklı çalışıyoruz...

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunlarda yeni çizdiklerim bakalım beğenecekmisiniz arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ...

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb ceren çalışmalar güzel ama boyutlandırırken (etüt ederken) biraz acele ediosun sanırım daha sabırlı ve daha yumuşak olarak etütlesen ve üzeri üzerine hafif taramalarla koyulukları yakalayabilrsin ama görüşün çok güzel devam et ;)

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle yorum için çok teşekkür ederim,, kursta iken desen çalışıyoruz genelde 1 saatlik çizimlerde çok sakin sabırlı çiziyorum ama 15 dakikalık ,yarım saatlik çizim yaparken ben ben olmakdan çıkıyorum çizgileride bi acelecilik oluyo sert çizgiler atıyorum ondan dolayı oda ii olmuyo şimdi aynı dediğin gibi yapmaya çalışcam yani sabırlı :)

ressam1980

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizimlerini beğendim 2. si ayrı bir güzel eline sağlık...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışmalar ikincisi hoşuma gitti..
ellerine sağlık

jnbrt

🌱Yeni Üye🌱
Genel olarak çizimler başarılı ceren... ama ışık!!!! Karakalem çalışması yapıyorsan gerçekçiliği ışık oyunlarıyla sağlarsın.. Bu bir yapı taslağı değil ki canlı bir figürü resmetmişsin.. Üç boyutlu bir nesnede ışık her noktaya aynı oranda ulaşmaz.. Ama çizimlerinde oranlamalarını ve kalemi kullanma stilini beğendim.. Çok daha iyilerini yapacağından eminim ....

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öylemiii teşekkür ederim yorum için haklısın.:)