Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çevre Şirketi için hangi logoyu seçmeliyim

ruluced

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir çevre danışmanlık şirketi için aşağıdaki logoları tasarladım. Firma, çevre ve şehircilik alanında hizmet veren. Daha temiz, yeşil ve sağlıklı bir dünyada yaşamamızı sağlamak için çalışan bir firma.

Sizce aşağıdaki logolardan hangisi kullanılabilir veya kullanılamaz. Görmüş olduğunuz eksikler nelerdir. Logolar CD da hazırlanmıştır. (Renklerde oynama yapılacaktır, koyulaştırma)

yenilogolar.jpg

Bu aşağıdaki logolar ise firmanın beğendiği logolar. Benim yaptıklarıma nazaran bu alttakileri daha çok beğenmişler. Alttakileri de kendileri tasarlamışlar!

boyr.jpg

logo6i.png

logo4no.png

logo1wr.png

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık ama biraz daha çalışma gerekicek sanırım 1. logo üzerinde gidebilirsin mesela güzel bişey çıkacağına inanıyorum . Bu kadar fazla çalışma yapmaktansa en fasla 2 veya 3 logo üzerinde çalış bu kadarı fasla bence 1. logonda renk uyukun güzel başarılar

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet arkadaşa katılıyorum birkaç çalışma üzerinde yoğunlaşırsanız sizin için de daha iyi olur
son çalışmanız hoş duruyor aslında ama
emeğinize sağlık iyi çalışmalar

CTRL_z

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ilk çalışmanızı ya da en çlıştığınız logoyu tercih ederdm müşteri olsam.Kolaylıklar

vosken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sonuncusu en kötünün iyisi. biraz üstüne gitmen lazım. mindmapping diye bir kavram var onu ögrenırsen , logondaki figürler daha anlamlı olucaktır

vosken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani senin yukarıdaki logolara 'boyut çevre' yazısının yerine ne yazsak uyar gibi çok bağımsız duruyor. her zaman bir logo , üretilen ya da neyle ilgilendiğini anlatmak zorunda degil ama o zamanda etkileyici olmalı. senın logolarda eksiklik hissettim.

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
biraz daha çalışmak gerekiyor sanırım. bol bol logo çalışmaları inceleyin, kolay gelsin :)