Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çevreci poster

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merheba arkadaşlar çalıştığım firma fuara rakatılacak onun için poster hazırladım cumartesi basılacak sizde fikir verirseniz sevinirim
postercf8.jpg

Benzer konular

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tam 100 kişi bakmış 2 yorum oda benden.
Ben şöyle anladım herkez çok begendi yorum yapmaya bile gerek duymadı yada birşeye benzetemediniz o kadar kötü taktır sizin
teşekkürler

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Son çalışmana yorum yapıyorum; Üst kısımda mavi üzerine koyu mavi ve koyu yeşil olmamış çünkü renkler birbirini çok kapatmış. Otların arasındaki illustrasyon 'ben bu çalışmadan değilim birine bakıp çıkıyorum:p ' gibi duruyor. Onu arka plan resmiyle kaynaştırmalısın. Otlar yakın çekim olduğu için üstteki petrol çıkaran alet küçücükmüş gibi duruyor. Alt kısımdaki mavi çizgi anlamsız ve simetrik değil. Bu afiş bir fuar için yapılacaksa daha profesyonel durmalı.

Ayrıca flood yapmak yasak.

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
profesyonele yakın olması için uğraşıyorum yorumlarınız önemli
evet flood yasak ama dün akşam yükledim işi ilk yorum siden yarin basılacak iş
üsteki logo muz yazı beyaz olurmu sizce illustrasyon nasıl arka plana uyarlarım bilemiyorum
alttaki sinyal onun olması lazım dün sabaha kadar çalıştım fikir olarak bunu buldum firmamızın
çevreye duyarlı olduğunu vurğulamak istedim

Son düzenleme:

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışman hoş olmuş üstteki yazı kısmına biraz siyah ile drop yada stroke katsan biraz daha öne çıkardı.

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışman hoş olmuş üstteki yazı kısmına biraz siyah ile drop yada stroke katsan biraz daha öne çıkardı.

üsteki çalışmanın illustrasyon rengini begenmediler petrol yeşiline yakın olsun dendi

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
üsteki çalışmanın illustrasyon rengini begenmediler petrol yeşiline yakın olsun dendi

Zaten bu 'diyen' leri anlamııyorum ki . Çok biliyorsan kendin yap aaa... Neyse daha geniş bir otluk alan bulmalısın, alttaki resim gibi mesela.

100785457684271wf4.jpg

Silass

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bence yeşillikle yeşil, embosslu şekil çok karışmış gibi geldi bana. mesela o şekile mavi kenarlıklar yapsan, opacitysi çok olmamalı ama, sanki daha hoş olur gibi geldi bana. benim fikrim bu

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya bence yeşillikle yeşil, embosslu şekil çok karışmış gibi geldi bana. mesela o şekile mavi kenarlıklar yapsan, opacitysi çok olmamalı ama, sanki daha hoş olur gibi geldi bana. benim fikrim bu

teşekkür ederim opacitysi ?
mavi kenerlık olur bencede