Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

chaton

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar 3 gündür arıyorum chaton çocuk giyim logosunu bulamadım elinde olan varsa çok mutlu olurum :))) teşekkürler..

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

ben bulamadım ama merakımdan sitesine girdim. Bu mudur 3 gün aradığınız logo:) hehe şaka gibi:)

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu şekilde bendede var çizim istiyorum ve kediside var bu logonun çizimini bulursanız şaka gibi olur işte :(((

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
firmanın logosunu bulabileceğinizi sanmıyorum bu firmanın çizilmiş bir logosu varsa bunu arayacak en güzel adres firmanın kendisidir benden size tavsiye firmanın genel merkezini arayıp logosunu rica etmeniz illaki ellerinde vardır

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu şekilde bendede var çizim istiyorum ve kediside var bu logonun çizimini bulursanız şaka gibi olur işte :(((

acaba bunu çizmek ne kadar zaman alır diye düşünüyorum
yada kolay bir yolunu önereyim size
yazı fontlarından Swis serisi baş harfi büyük diğerleri küçük yazarsan sanırım logoyu oluşturmuş olacaksın

o kadarda zor gibi gelmedi bana

kolay gelsin
iyi çalışmalar

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
firmanın logosunu bulabileceğinizi sanmıyorum bu firmanın çizilmiş bir logosu varsa bunu arayacak en güzel adres firmanın kendisidir benden size tavsiye firmanın genel merkezini arayıp logosunu rica etmeniz illaki ellerinde vardır

evet bende aynen öyle yaptım logoyu mail attılar zaten tamamen değişmiş logoları....