Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CİKOLATA etiket ®

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar sizce rafta dikkat çekermi? yani ne olduğunu i ifade etmişmiyim...:emo1:

rnknk4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ya bişeyler eksik havada kalmış...ne olduğunu tam bilmiyorum ama...süt süt gibi değil...çikolata çok parlak...sincap sevimli değil...bence doğru görseller elinde olmadığı için olmamış diye düşünüyorum...kakaolo fındık kreması aynı fonntta olmasın bence...kenardaki fındıklarda olmasın...ya ne olsun diceksin arkadaşım...dost acı söyler misali...yeniden bi çalışma yaparsan iyi olur ...kolay gelsin...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya bişeyler eksik havada kalmış...ne olduğunu tam bilmiyorum ama...süt süt gibi değil...çikolata çok parlak...sincap sevimli değil...bence doğru görseller elinde olmadığı için olmamış diye düşünüyorum...kakaolo fındık kreması aynı fonntta olmasın bence...kenardaki fındıklarda olmasın...ya ne olsun diceksin arkadaşım...dost acı söyler misali...yeniden bi çalışma yaparsan iyi olur ...kolay gelsin...

:surprised: aynen öle döküman fazla yoktu :wink: en iyisi senin dediğin gibi :angel:yeni bir çalışma :rofl:

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resimlerin doğru olmadığına bende katılıyorum.çikolata aşırı parlak ama ekmek bayat :) Sincap çok çirkin ve o sütün buz dolu bardağın içine boşalması çikolatayla ne alaka lan dememe sebep oldu :) Şahsen ben bu ambalajı rafta görsem hiç bi hijyen özen ifade etmediği için dandik bi fabrikada yapıldığını düşünürüm.Daha iisini yapabilirsin.Kolay gelsin...

Son düzenleme:

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ekmeğin üzerine sürülmüş olan fındık kreması montaj, yaprağın üzerinde duran fındıklarda öyle...Bardaktaki süt kağıt gibi duruyor... ZUCKER'ında söylediği gibi sanırım görsellerde bir problem var

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle şunu söylemeliyim ki süt olmamış sincapı bi yerden dekupe etmişsiniz bu kenarlarından çok belli oluyo sincapın elindeki çikolotalı ekmek olmamış.zemine koyduğunuz çikolatalı ekmek fotoğrafı göze hitap etmiyo.çalışmanızı tekrar gözden geçirip düzenlemelr yapmalısınız.emeğinize sağlık.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
dekupelerinizi yaptıktan sonra 1-2 feather değeri verip select inverse yapıp tersini silerseniz daha az keskinlik olur. dekupe etkisi azalır çok çakılmaz :D ellerinize sağlık doneler güzel olsaymış olacakmış.

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için sağoln arkadaslar.....dikkate alıp uygulamasını yapacağım...iyiki buruya kymusum msteriye gstersem rezil olrdum hralde..:rofl:

dekupelerinizi yaptıktan sonra 1-2 feather değeri verip select inverse yapıp tersini silerseniz daha az keskinlik olur. dekupe etkisi azalır çok çakılmaz :D ellerinize sağlık doneler güzel olsaymış olacakmış.

tşklr efoja :sleepy:

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için sağoln arkadaslar.....dikkate alıp uygulamasını yapacağım...iyiki buruya kymusum msteriye gstersem rezil olrdum hralde..:rofl:

Müşteriye rezil olmazsın merak etme onlar iii kötü herşeyi beyeniyo önemli olan insanın kendine yakışır bi iş yapmasıdır...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️

ama bittiği zaman tekrar görmek isteriz ona göre...bizler burda bunun için varız dimi...sana yardımcı olabildiysek ne mutlu bize...:)

:iloveyou:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
yaptığın iş rezil değil kendine haksızlık etme... iyi davranacak insan kendine... değil mi ama?

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sadece taslak calisma gibi duruyor... kırmızı etiket ve hareket yanındada benzer ürünler olacağından fark edilmeyecektir. ellerine sağlık

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Daha iyisini yapacağından hiç şüphem yok. Sevgilerimle.

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum kötü bu ya :( yanlız doğru görsellerle de böyle orantısız bir iş çıkarırsan o zaman durum sakat ona göre :)

emrahkaya

🌱Yeni Üye🌱
Ekmek Ve findik guzel . sincabi kenara atmis oldugun cerceveyi kaldir bi de bir markete gir buyuk bir markete ustadlar ulker eti nasi yapmis bi bak

yarari olur dekpe iizlerin cok belli font secimin kotu ama dusunceyi ve hereketleri daha yumusak bisekelde aktarirsan daha guzel olur

skacir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafiker arkadaşların dikkatine:

Değerli arkadaşlar yaptığımız çalışmaları bence özenle seçmeliyiz. Bu çalışmalar nihayetinde bizim kalitemizi ortaya koymakta. Bence sıradan yaptığınız çalışmaları forma atıp bi bakın demek bence bir grafiker için hoş bi durum değil. Kendi beğenmediğiniz çalışmaları forma koyup insanların ne demesini bekliyorsunuz. Karşıdaki arkadaşım sana iyi ya kötü dediği zaman ne olacak. Önemli olan kaliteli çalışmları formumuza koyup hem kendi kalitemizi yükseltelim hemde sektörde insanların daha kaliteli işler yapmasına yardımcı olmuş olalım.
Bu bir öz eleştiridir. Umarım bu eleştiri dikkate alınır. Çünkü bu form belli bir süre sonra çöplüğe dönüşebilir. Herkes grafikerim diye gelirse iş yapan profesyönel grafikerliğin değeri kalmaz.

Kendi değerimizi bence ayaklar altına almayılım.

akimito

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çikolata fındık fıstık süt ve bunun gibi vectörel çalışmalar mevcutmu sitede bulamadımda mesela içi gözüken fındıklı çikolata gofret vb.

ezrakesay

🌱Yeni Üye🌱
kenerındaki fındıktan çerçeveler olmamış ayrıca yazı fontunu da değiştirmelisin

skaçir abime de 100/100 katılıorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...