Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çikolota | Reklam

H.Sergeant|Grafix

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ufukcavus.com
Arkadaslar resmi yaptım fakat sloganı bulamadım çikolota reklamı için kullanılacak sizden fikir alayım dedim hem resim hem slogan hakkında???

şöle bişi üst dudak renksiz(çikolotanın tadını almamış)alt dudak renkli (tadını almış) yani ostantiği bu...

95351.jpg

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
elbisede mi çikolatayı tatmış?
söylemek istediğim dudağın rengini açıklamışsın ama tatmin edici gelmedi bana
o üst köşede yazan ne onuda anlamadım

_fatos_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elbiseyle tırnaklarda mı bu tadı almışlar merak ettim bir de çikolata renginde yapsan dudağı madem böle bişi düşündün

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
Bencede Çİkolata Rengİnde Yap Ozaman DudaĞii

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
çikolatanın deydiği yer kırmızıya boyanıyor gibi sanırım:D

H.Sergeant|Grafix

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ufukcavus.com
ya haklısınızda şöyle elbisede ayrı bi ahenk katsın istedim onuda siyah beyz yapınca havası kalmıyo.... sol üst köşede yazan kendi reklamım bilirsiniz çalınmaya karsı koruma mantıgı herkez gibi:)

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resim seçimi mükemmel. üzerinde müthiş şeyler yapabilirsin.
benim aklıma ilk gelen: ten rengini tamamen koyu bir çikolata rengine büründürmek ve dudaklar ile çikolata arasında tonuların tenden biraz daha koyu ama kendi aralarında da ufak bir açıklık ya da kapalılık oranında yapılması geldi.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
okunmuyo o yüzden sordum
al sana fikir o zaman
kadın çikolata zevkini aldıkça komple çikolata rengine bürünsün
çikolata yiyip yiyip hayatına renk geliyo tamam anlatmak istemişsin ama anlatamamışsın
söylemesen harbi anlamazdım

H.Sergeant|Grafix

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ufukcavus.com
kara kule teşekkürler iyy fikir ama HORUS unkide hiç fena değil ama dediği gibi birazcık anlatmadan anlaşılması lazım

hsyinilahe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yanıi dudagı kırmızı olmaz bence çikolata renkli olsun daha iyi olur ama kırmızı renk çok yüksek olmuş biraz azalttabilirsin üst yazı ne yazdıgı ve ne demek istedigi anlamadım ama çikolata logosumu cevap bekliyorum? elline saglık

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
ya haklısınızda şöyle elbisede ayrı bi ahenk katsın istedim onuda siyah beyz yapınca havası kalmıyo.... sol üst köşede yazan kendi reklamım bilirsiniz çalınmaya karsı koruma mantıgı herkez gibi:)

yanıi dudagı kırmızı olmaz bence çikolata renkli olsun daha iyi olur ama kırmızı renk çok yüksek olmuş biraz azalttabilirsin üst yazı ne yazdıgı ve ne demek istedigi anlamadım ama çikolata logosumu cevap bekliyorum? elline saglık

sorunuzun cevabını verdi arkadaş zaten daha önce

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim pekde hoşuma gitmedi

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence resim komple siyah beyaz olsun çikolata daha ön planda olur manken çikolatayı yerden bence daha neşeli güler yüzlü olmalı bu manken ölürümde yemem der gibi bir izlenim vermiş slogan olarakta

siz hala bu çikolatayı tatmadınız mı ne bekliyorsunuz hala diye olabilirbundan sonra grafla çikolata diye düşünüyorum

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
vallahi gerçeği söylemek gerekirse neyin reklamı olduğunu başlık olmasaydı anlamak ta zorluk çekerdi. bir çikolataresmimi, bir ruj resmimi anlamakta güçlük çekilir

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende ya kızın tenini esmerleştir ya da bu reklama melez bi kız fotpğrafı bulmalısın ama fikir iyi üzerinde biraz daha düşünmelisin

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Genel olarak çok fazla hikaye anlatmaya çalışman olumsuz bir etki yaratabilir. Afiş, algılama olarak 2-3 saniyedir. Bu zaman diliminde ürün ön planda olması gerekirken dikkat dudak ve elbiseye yönleniyor. Daha rafine olmanız gerekebilir.