Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cin ali'den sonra ilk karakalem çalışmam :)

violet18

🌱Yeni Üye🌱
Okula giderken yolda hep bi resim atölyesinin önünden geçiyorum camlarına karakalem resimler falan asmışlar gidene kadar kafam hep orda kalıyodu.sonra dedim ki o zaman bende yavaş yavaş başlıym sonrada kursa giderim.Bu da ilk çalışmam olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum :) :angel:

12042011315.jpg

Tarayıcı olmadığı için telefondan çektim biraz kötü çıktı o yüzünden kusura bakmayın :)

12042011316.jpg

Son düzenleme:

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Yeni başlangıç için oldukça tatmin edici. Çizgiler çok hoş. Yavaş yavaş başlamamış, koşmuşsunuz kısa sürede... Tebrikler :)

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cizgiler iyi gibi ama bu senin ilk cizimin falan oldgunu sanmıyorm yada sen bunu bayaa uzun sürede cizdin güzel yani eline saglk

violet18

🌱Yeni Üye🌱
Çokk mutlu oldum teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :) Gerçekten ilk çizimim ama bi sitede böyle aşama aşama yapmıştı ondan baka baka yaptım yarım saat falan uğraştım ama :) O zaman ben hemen gidip bi o gördüğüm atölyeye bi kaydolym :)

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kaydol dostum ama hersey sende bitiyor bunu unutma ben endüstri meslek bilgisyr cıkıslıyım grafik icin sınavlara hazırlandıgımda bir ay vardı ve ben daha desen ney bilmiyordum hocanın cantanı al silipgit demedigi kalmıstı :)simdi 3.sınıf olcam istedgm seyleride ciziyorm elmden geldgı kadar.sana tavsiyem önce kendine bitane mp3 al tak kulagına hocada dahl kimsenin sölediginide asmican buası böyle olmus surası söyle olmus ve bu sitedeki cogu insanda aynı bende bir zamanlar senın gibiydim siteden bişişler yaparım yardımcı olurlar die geldm yokkkkkk hevesimide tıktılar 2 sene sonra tekrar geldim simdi cogu eklenen calısmaya gülüyorum yapılan yorumlarda dahil hersey sende bitiyor

violet18

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim 3Dreamer önerilerini dikkate alıcam :)