Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çınar Pastaneleri Logo Çalışmaları

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorum, öneri ve eleştirileriniz için şimdiden Teşekkürler:wink:

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle belirtmeliyim logolarda pastane havası yok..
Birkaç naçizane önerim olacak, şöyleki; İlk logoya yoğunlaşırsak şayet,
1. Yaprağın hatları oldukça detaylı gözü yoruyor dolayısıyla diğer yaprağı kullanman uygun olur.
2. Font kremayla yazılmış havası yaratıyor bu nedenle font rengini krem tonlarında çalışmanı öneririm.
Son olarak yazı üstüne vişne oturtarak pasta havası verebilir hatta yaprağın sapıyla kombine edebilirsin..

Eline sağlık, Kolay gelsin..

Son düzenleme:

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle belirtmeliyim logolarda pastane havası yok..
Birkaç naçizane önerim olacak, şöyleki; İlk logoya yoğunlaşırsak şayet,
1. Yaprağın hatları oldukça detaylı gözü yoruyor dolayısıyla diğer yaprağı kullanman uygun olur.
2. Font kremayla yazılmış havası yaratıyor bu nedenle font rengini krem tonlarında çalışmanı öneririm.
Son olarak yazı üstüne vişne oturtarak pasta havası verebilir hatta yaprağın sapıyla kombine edebilirsin..

Eline sağlık, Kolay gelsin..

Yorumunuz için Teşekkür Ederim, önerilerinizi dikkate alacağım,,

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
ismi ile bağlantılı bir şeyler olması şartmıdır bir logoda asıl unsur bumudur
yaprak basite kaçmış, daha etkili bir çalışma yapılabilir
emeğine sağlık

jimraynor

🌱Yeni Üye🌱
En üstteki kötü olmuş. Bir de ben pastane ismi için yaprağı uygun bulmadım açıkçası. Şöyle garip bir fikir geldi aklıma. Bir tane çınar ağacına zoom yapılmış tarzda bir imge yap. Yaprakları pasta gibi olabilir mesela :)

Mayiisa

🌱Yeni Üye🌱
tarım şirketi havası var pastaneyi daha iyi incele bence

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınız için Teşekkür ederim arkadaşlar, logo son haliyle aşağıdaki gibi onaylanıp basıldı(yapraklı olan)

cLslC.jpg

bdMPa.jpg

YSgqr.jpg

Son düzenleme:

djgokcin

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melodiparkmusic.com
Selamlar Hocam çalışmalarınız için teşekkür ederiz ama, bu Çınar pastanesi logosu "Bursa Çınar Pastanesi" E çok ama baya bir benziyor Benim Görüşüm öyledir ama emeğin için teşekkür ederim tabiki. Ama yine bir düşün derim güzel şeyler çıkartacagına

Bursa Çınar Pastaneleri LOGOSU

logo.png

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selamlar Hocam çalışmalarınız için teşekkür ederiz ama, bu Çınar pastanesi logosu "Bursa Çınar Pastanesi" E çok ama baya bir benziyor Benim Görüşüm öyledir ama emeğin için teşekkür ederim tabiki. Ama yine bir düşün derim güzel şeyler çıkartacagına

Bursa Çınar Pastaneleri LOGOSU

logo.png

Yorumunuz için Teşekkür ederim, ilk defa yaptığım bir çalışmanın başka bir çalışmaya benzetildiğine şahit oldum, firma ismi çınar olunca bu ve buna benzer çalışmaların olması doğaldır, ama ben benzetemedim renk biçim font şekil , herşeyiyle farklı bir logo o gösterdiğiniz, benim prensibim iyi olur kötü olur beğenilir yada beğenilmez bilemem ama benimdir bana aittir.

djgokcin

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melodiparkmusic.com
Yorumunuz için Teşekkür ederim, ilk defa yaptığım bir çalışmanın başka bir çalışmaya benzetildiğine şahit oldum, firma ismi çınar olunca bu ve buna benzer çalışmaların olması doğaldır, ama ben benzetemedim renk biçim font şekil , herşeyiyle farklı bir logo o gösterdiğiniz, benim prensibim iyi olur kötü olur beğenilir yada beğenilmez bilemem ama benimdir bana aittir.

Anlıyorum efendim ama tabi ki değişik olabilir fakat ben size sadece grafikerlik dostu için söylemiş oldum yani çalışmanıza daha güzel bir renk katabilirsiniz

Respect26

🌱Yeni Üye🌱
Onaylanan güzel olmuş.Nedense benimde pastahane dendiğinde çağrıştırdığım renkler kahverengi ve tonları oluyor.

Emeğinize sağlık.

Maharaja

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, bana bu pastahane kutusunun layoutu lazım. Rica etsem bana atar mısın?
dj.maharaja@gmail teşekkürler.