Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Citroen C5 (Dergi Reklamı)

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumlarınıza....

grffl8.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
baranbey, elleriinize emeğinize sağılık. Çok hoş bir çalışma oldu...

asıl aslı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şenel plazanın ş sinin gölgesi nirdeeee :D

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler arkadaşlar
asıl aslı :) ne yaptıysam onu ayarlıyamadım.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğraf seçimi iyi yanlız 3 tane logo fazla görünüyor daha class görünmesi için bence 1 tane olmalı. Eline sağlık.

haloww

🌱Yeni Üye🌱
ilk bakışta şık duruyor.. biraz daha bakınca........
detay fotoları daha yakından bir şeyi göstermek için konuşmuş olsa daha iyi olurdu diyorum.. yani odaklanacaksam mesela farına, estetik bi yerine, ne bileyim şöyle yakın çekim bişey olurdu... ortadaki karede arabanın tamamının olması hoş olmamış.. o da bi detay olabilirdi. tamamı aşagıda var zati :) bi de... logolar arkadaşların da dediği gibi çok fazla. en üste bir bant atılıp boydan boya ince... koyu koyu gri-siyah gradient zemin ve logo-isim girilebilir.

bu yansımalarda ben de yaşıyorum aynı sorunu.. onun için ç ş ye uyuz oluyorum :D bu konuda çözüm bulan arkadaş varsa ben de merak ediyorum bu sıkıntı nolcak bööle..

eline saglık.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk bakışta şık duruyor.. biraz daha bakınca........
detay fotoları daha yakından bir şeyi göstermek için konuşmuş olsa daha iyi olurdu diyorum.. yani odaklanacaksam mesela farına, estetik bi yerine, ne bileyim şöyle yakın çekim bişey olurdu... ortadaki karede arabanın tamamının olması hoş olmamış.. o da bi detay olabilirdi. tamamı aşagıda var zati :) bi de... logolar arkadaşların da dediği gibi çok fazla. en üste bir bant atılıp boydan boya ince... koyu koyu gri-siyah gradient zemin ve logo-isim girilebilir.

bu yansımalarda ben de yaşıyorum aynı sorunu.. onun için ç ş ye uyuz oluyorum :D bu konuda çözüm bulan arkadaş varsa ben de merak ediyorum bu sıkıntı nolcak bööle..

eline saglık.

Ç ile Ş harfinde yanısma yapma olsun btsin :)