Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çizgi dosya (bir ercan ve slyman klasiği)

ecolopez

🌱Yeni Üye🌱

baskı öncesi yoruma açıktır hata varsa hemen söleyin düzeltelim

Benzer konular

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ercan yazmayı unutmuş Çizgi logo üstte embos lak alttaki resimdeki logoda kısmi lak olcak baskı öncesi hata varsa sölein düseltelim. o güzel görüşlerinizi paylaştıınız için tşk.ler.

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoş görünüyor emeğine sağlık ins alttaki harita fonun baskıda ucmaz...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ben bşy anlamadm açıkcası dosyayımı sunuyosn yoksa sunumumu belli değil benmi yanlış anladm?:S

ecolopez

🌱Yeni Üye🌱
kapaklı dosya arkadaşlar anlaşılmicak bişey yok burda perpektif var farkettiyseniz gördüğünüz kapaklı dosya şimdiden tşkler yorumlarınız için

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık güzel olmuş

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bence güzel olmuş lak kulanman da hoş olur yani ayrı bir hava katıyor çalışmaya orjinal olmuş çalışma arkadaşım emegine saglık ben bişi göremedim düzeltilecek gözümden kaçmışta olabilir ama başka arkadaşlar görmüş olabilir

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık çok güzel olmuş

ecolopez

🌱Yeni Üye🌱
tşkler arkadaşlar yorumlarınız için iki kafa bir araya gelince fikir fikir zenginleşince ortaya güzel bişey çıkıyor

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Lokal lak kullanılacaksa öncesinde mat selofan uygulaması yapılacaktır sanırım... Lak kendini mat ortamda daha güzel gösterir... Bir de ön yüze koyduğunuz sayfa resmi arka yüze taşıyor, katlandığında çok hoş olmaz diye düşünüyorum, biraz daha küçültüp sayfayı ön yüzde bırakırsanız daha iyi olur düşüncesindeyim... Zemindeki harita çizimlerini tek renk vermenizi ve minimum %10 nokta vermenizi tavsiye ederim... Belki Jpeg te böyle görünüyor ama kahve tonlu renginizi biraz daha koyu yapmalısınız...
Güzel çalışma, tebrikler

Saygılarımla

ecolopez

🌱Yeni Üye🌱
çok tşkler sirofangels yorumun iyiydi dediklerinin hepsini dikkate aldık baskıdan önce çıkış alacaz ki bizde düşündük arkaya taşmasını katlayınca hoş durmazsa dediğin gibi yapcaz