Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çizim yaptırmak istiyorum

promotex

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar firmamızda absult işler yapılmakta ancak ne oldugunu tam acıklamak suan istemiyorum onumuzdeki gunlerde grafiker dostlarımıza ufakta olsa bir iş kapısı acmak istegimdeyim vereceğimiz konularda çizimler satın almayı düşünüyoruz calısmalar 38*41 ebatlarında olmalı ücret karsılıgı satın alınacak forum kurallarını henuz tam okumadıgım için firma ismi yada ücret belitmiyorum bu tarz calısma satmak isteyenler özelden iletişim bilgilerini kayıt yaptırırlarsa sevinirim.tesekkur ederim.not :::arkadaslar bu iş kesinlikle suan proje asamasındadır forumda ne yaptıgı belli olmayan adam olmak istemiyorum suana kadar bu iş için milyarlarca lira harcandı seri üretime aylar once gecildi ancak koleksiyon üretimi suan proje asamasında 2-3 hafta içinde kesin karar verilecek bu sürecte calısılacak arkadaslar kaydedilecek gorusulecek ve anlasılan kişilerden calısma alınacak,,yabancı ortaklarımızın suan kesin yanıt alamadık bu yüzden tek isteğimiz düzgün iş yapabilecek arkadaslara ulasmak ve kayıt altına alıp onumuzdeki gunlerde irtibata gecmek.

Son düzenleme: