Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çocukların çalıştırılmasıyla ilgili yaptığım bir çalışma

ramos4halil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çocukların çalıştırılmasıyla ilgili yaptığım bir çalışma

ocuk.jpg

bygrafikir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yine ben, bide slogan bulsan çok dehşet olacak örn; onlar okumalı, gelecekleri kararmasın v.b. gibi... (tabii yanlış anlaşılmasın bir meslekte çıraklıktan gelip çok değerli ustalar var) birde yazıları genelde iki yana yalıyorsun bu tarz yazılarda paragraf başını belirtsen daha güzel olabilir diye düşünüyorum... Kusura bakma yazdıklarım eleştiri değil sadece kafamda oluşan fikirlerdir... Çalışmalar güzelll... iyi çalışmalar...

DYG-M3

🌱Yeni Üye🌱
Güzel Olmuş...
Bygrafikir'e de katılıyorum aynı zamanda...

Lambada

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ukalalık olarak algılanmasın, fikir gerçekten fevkalâde. Yalnız arkadaşlara katılmamak mümkün değil. İlk afişindeki çalışmadan yorum nasibini almışsın:) italik ve iki yana yaslı yazı hoş durmamış. ayrıca grafikteki çizimde keskin noktalar direk farkediliyor. grafiğin altına gölgelendirme yaparsan zemin kazandırmış olursun ayrıca.

Sonuç olarak gerçekten çok güzel fikir. eline emeğine sağlık.

Larem 123

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmaların gerçekten çok güzel eline sağlık

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz eklemeler olursa gayet iyi bir çalışma bence siyah çocuk figürü biraz aşağı alınırsa yazı dik olursa ve dikkati tabi figürün üzgün ağız bölümüne çekmek istemişsin ama beyazlık sanki gözü biran oraya çekiyor rengi kırılırsa göz afişin üzerinde daha iyi gezinir diye düşünüyorum

emeğine sağlık :)

yavuzcan1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz sade olmuş ama amacına ulaşan bi çalışma tebrikler