Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Coerl De Tablo OluŞturma

önder_ALD

🌱Yeni Üye🌱
MERABA sevgil abler,ablalar.ben yüksek okul ögrencisiyim ve ödev olarak bir katalog hazırlıyorum .corel drawı yeni kullanıyorum.kataloga tablo ekleyip içine metinle eklemem gerkiyo.acaba yardımcı olabilrmisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

önder_ALD

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler.çok makbule geçti bide yazdığım metinlerde sonradan düzeltme yapamıyorum.o konuda bilgi verirseniz sevinirim

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nasıl yapamıyorsun biraz anlatırmısın.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
@Xblack detaylı anlatımlarına ek olarak... CorelDRAW x4 'te yeni bir özellik bulunuyor. Tablo özelliği. Word kullananlar word'de nasıl tablo yapıyorlarsa aynı şekilde Corel X4'te de yapabilirler. Tablo çok esnek olduğu için her şekilde düzenlenebilir. Ayrıca bu özellik sayesinde excel ve word tablolarını bozulmadan import edebilirler.

önder_ALD

🌱Yeni Üye🌱
YaziĞim Yaziyi Bİ Karenİn İÇİne YazmiŞtim.sonra Karenİn Kaybolmasi İÇİn Sag Tiklayip Bİ Şem Yaptim Kare Çİzgİlerİ Kayboldu. Ama Sonra DeĞİŞİklİk Yapamadim

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üzgünüm ama yazıları vectör haline dönüştürmüşsün. Onda düzeltme yapamazsın artık. Backup dosyasına bak bazen ordan geri alabilyorsun. Texti tekrar yeniden yazmak zorunda kalabilirsin.