Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çok acil.ankarada yada bartında grafiker arayanlar

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
TUNCEL YILDIRIM​

1990 Bartın doğumluyum. Meslek lisesi grafik ve fotoğrafçılık bölümünü bitirdim. Bir an önce kendi tasarımlarımdan söz ettirmek istiyorum. Tasarımlarım oldukça iyi. Her geçen gün yeni şeyler öğrenip kendimi daha da geliştiriyorum. Zaten iyi olduğumdan emin olmasam işe başvurmam. Kaliteli portföyü olan bir matbaada stajımı tamamladım. İş nasıl ilerler iyi biliyorum. Kararlı ve azimliyim. İyi derecede mac ve pc kullanıyorum. Ankara/Maltepe’de oturuyorum.

Bitirdiğim Okul: 100. Yıl Kız Teknik ve Meslek Lisesi/Grafik ve Fotoğrafçılık Alanı
Staj yerim: Alp Ofset Matbaacılık
Kazandığım yarışmalar: 2006-2007 duvar boyama yarışması 1.liği
2007-2008 Proje yarışması/Yaratıcı sanatlar dalında Ankara 2.liği
Aldığım Belgeler: Kurs Belgesi; Bilgisayarda Grafik. Başlama tarihi:30.01.2008-11.06.2008 toplam 66 saat.
Düzenleyen Kurum: T.C Milli Eğitim Bakanlığı 100. Yıl Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Modül; Desen : 08.09.2008-09.06.2009 toplam 180 saat.
Düzenleyen Kurum: T.C Milli Eğitim Bakanlığı 100. Yıl Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Katıldığım Fuarlar: Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM FUARI Grafik ve Fotoğraf alanı tanıtımı Yıl: 05-08.06.2008 (3 dalda birincilik)
Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM FUARI Grafik ve Fotoğraf alanı tanıtımı Yıl: 09-11.06.2009
Diğer: M.E.B onaylı teşekkür, katılım, onur belgeleri, başarı belgeleri. (Not:Okul karnesi ile verilen belgeler değildir.)

Kullandığım Programlar:
Freehand: çok iyi
Photoshop: iyi
İllüstratör: iyi
İndesign: orta
Fireworks: çok iyi
Flash: orta
Corel: yeni başladım
Office programları: iyi derecede kullanmaktayım. Exel hariç

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

bilke

🌱Yeni Üye🌱
Dizgi ve Grafik

Ankara'da bulunan bir Kuruluş için acele, Dizgi ve Grafik tasarımı yapabilen, eğitimli, tam zamanlı çalışacak bir elemana ihtiyacımız var. İlgi duyarsanız CV için temas kurunuz.

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
acil freelance iş arıyorum

kasımda askere gideceğim para biriktirmem lazım. çalıştığım yerle sözleşmem hairanda bitecek acil iş arıyorum...

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilan geçersizdir. kaldırılmıştır