Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çok önceden yaptığım bir logo

Bukalömun

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben grafikerler.net'e yeni katıldım önceden dışarıdan takip ediyordum.Bir konuyla hemen bir giriş yapmak istedim.Hong kong desing institute için bir logo yarışması vardı zamanın birinde bir dergi vasıtasıyla haberdar olmuştum göndermiştim fakat cd olarak istemişlerdi.O yüzden öylece kaldı merak ediyorum sizce nasıl olmuş.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.(İki versiyon var)

upssss yalnız bir problem var resmi nereden yükleyeceğimi bulamıyorum:)

Yaknızca url olarak imkan verilmiş o yüzden bu duruma bişey yapmıyorum yada nereden resim yükleniyor yardımcı olursanız sevinirim.
Resim konusun daki yardımlar için teşekkür edip şimdi resimleri sizlere yani logoları sizlere göstereyim buyrun.
hongkongdilogo3dd1.jpg

hongkongdilogovi1.jpg

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba ben grafikerler.net'e yeni katıldım önceden dışarıdan takip ediyordum.Bir konuyla hemen bir giriş yapmak istedim.Hong kong desing institute için bir logo yarışması vardı zamanın birinde bir dergi vasıtasıyla haberdar olmuştum göndermiştim fakat cd olarak istemişlerdi.O yüzden öylece kaldı merak ediyorum sizce nasıl olmuş.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.(İki versiyon var)

upssss yalnız bir problem var resmi nereden yükleyeceğimi bulamıyorum:)

Yaknızca url olarak imkan verilmiş o yüzden bu duruma bişey yapmıyorum yada nereden resim yükleniyor yardımcı olursanız sevinirim.

Forum ile ilgili bölümümüzden bu gibi konular hakkında yardım alabilirsiniz. Yada imzamda yazılı olan linklerden foruma resim yüklemek ile ilgili bağlantıya tıkalrsanız ilgili anlatımı göreceksiniz.

Edit: Yada teleset benden önce davranıp sana bir link verecek ve o linkte gerekli anlatımı bulacaksın:D

Bukalömun

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler

Sağolun yardımlarınız için.

Bukalömun

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim nucat.Şunuda belirtek isterim bu logoyu 3 yada 4 yıl önce yapmıştım öyle kendi halim de yapmış olduğum bir logoydu yarışma için yapmıştım.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ikinci logo daha hoş geldi gözüme ancak ingilizcede "desing" diye bir terim yok!... "design" olması gerekiyor sanırım :):) yarışmada başarılı olduğunu sanmıyorum bu önemli hata nedeniyle :)

Bukalömun

🌱Yeni Üye🌱
orkan

orkan dikkatin için sağol ama zaten ben bu yarışamadan son zamanlarında haberim olmuştu e-mail olarak göndermiştim ve sonrasında benden cd olarak istemişlerdi bundan dolayı katılamamıştım.Herşeyde bir hayır vardır derler belkide bu yüzden olmadı:).(farkındaysan birincide enstitute, ikincide de institute yazıyor:)

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
son dakika golü atmak istediğin belli ama direkten dönmüş :)

Bukalömun

🌱Yeni Üye🌱
orkan

:) evet ama olmadı önümüzdeki maçlara bakıcaz:)