Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

COLD | From the Black Mountains

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Yok böyle bir marka aslen, can sıkıntısı ürünüdür.. :)

COLDKart.png

Benzer konular

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
güzel bir çalışma olmuş kardeşim lakin baskıda o beyaz adres yazıları kaybolur buna dikkat et :D (her ne kadar hayal ürünü olsa bile)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
güzel bir çalışma olmuş kardeşim lakin baskıda o beyaz adres yazıları kaybolur buna dikkat et :D (her ne kadar hayal ürünü olsa bile)

hehe eyvallah dostum saolasın, uyarınıda dikkate alıcam lakin biraz önce bir iş geldi, baskı işleride olacakmış, bende pek anlamıyorum bu matbaa işlerinden ya, hadi hayırlısı :D

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isimdemi mıgırca?

bu arada çok güzel eline sağlık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Amblem ve renk bütünlüğünün çok güzel işlendiği bir çalışma izlenimi verdi bana. Emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim...

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
hocam öyle font bende olsa ben akşama kadar logo yaparım :D nerden, nasıl bulduğunu sorabilir miyim?

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim :) ama "mıgırca?" anlamadım ben mıgırca ne demek??

Grafikte, bir kompozisyon hazırlarken hiç bir anlama gelmeyen gerçekle alakası olmayan kelime topluluğunun yazılanına mıgırca bunun konuşulanına da cıbırca denir. (bakınız mahşer-i cümbüş):smile:

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Grafikte, bir kompozisyon hazırlarken hiç bir anlama gelmeyen gerçekle alakası olmayan kelime topluluğunun yazılanına mıgırca bunun konuşulanına da cıbırca denir. (bakınız mahşer-i cümbüş):smile:

valla grafikerler.net e girmeye başladığımdan beri bayağı şey öğrendim buda bir yenisi sanıyorum, teşekkürler ;) evet isim de mıgırca :)

ellerine saglık guzel calısma fakat.
baskıda problem cıkabilir...

teşekkür ederim üstad, evet evet pek baskı işleri yapmadığımı konudaki cahilliğim direkt belli ediyor sanırım :) aiDesign bahsettiğinde hayali olduğu için üzerine düşmemiştim ama yinede bir ara düzelteyim onu...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
cnm daha yeni gördüm çalışmanı...eline sağlık...oralardan buralara soğuk havalar geldi...

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
guzel olmuş eksik bi yanını goremedim. yanlız kartaneleri eklsen nasıl olur? bozulurmu acaba sadeliği.. pylaşm için teşkrler

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Renk seçimiyle,zeminiyle ve isme uygun amblemiyle yine güzel bir çalışma olmuş ama arka yüze bakınca içim bir ürperdi doğrusu :) Kolay gelsin.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bence eline sağlık

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben de çok beğendim; baskıda nelerin güzel çıktığına şahit oldum. Hassas bir makinede kusursuz olur bence.Bu arada bir yanım acaba diyor siyah hiç olmasa mıydı bu tasarımda? ellerine sağlık.

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla grafikerler.net e girmeye başladığımdan beri bayağı şey öğrendim buda bir yenisi sanıyorum, teşekkürler ;) evet isim de mıgırca :)

Hepimiz her gün yeni birşeyler öğreniyoruz bu meslekte, benimde bunda bir parça tuzum bulunduysa ne mutlu bana.
Çalışmalarının geneli çok güzel, epey bir topic ini inceledim. yolun ve bahtın açık olsun kardeşim:smile: