Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Convert edemiyorum

Mehmet28

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Futura bold ve medium fontları olan bir çalışmayı convert edip ctp ye göndermem lazım.Yapamıyorum.Convert edilmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.:sadsmile:

H.Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne gibi bi sorunla karşılaştığınızı yazarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırız ama illustrator de convert elma+shift+o la oluyor. Eğer olmuyosa kısayollar değiştirilmiş olabilir menülerden (tpye) yapın. Daha da olmuyosa fazla kasmaya gerek yok save as la pdf yapıp cpy ye gönderebilirsiniz.
Pdf yaptığınız zaman convert yada resimleri embed etmeye gerek kalmaz karşı taraf aynen basar. Ama pdf i ai ye sürükleyip düzenlemek isterse font ve resimleri sorar.

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mehmet bey illistratörü açarken alt+shift ve ctrl tuşlarına basılı tut. Böylece programı yeni kurmuş gibi olursun. Sonra tekrar dene düzelecektir. Hayırlı çalışmalar.

Mehmet28

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 tane imac bilgisayar var.Hiçbirisinde convert edilemiyor.pdf kaydedip gönderdim.Herhangi bir kayıp yaşanmadı.Ama neden convert edilemediğini de anlamış değilim teşekkürler.

oquzhan_civan

🌱Yeni Üye🌱
Normal Bir Şekilde Convertliyomusun Yani Ctrl+Shift+U Yapıomusun ?

Mehmet28

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet bu font hariç diğer hepsini convert edebiliyorum.Bir problem yok ama bu
fontlar olmadı.Bir sebebi vardır elbette ama şimdilik bilemiyoruz.Onaylanmış önemli bir çalışma olduğu için başka benzer fontlarlada değiştirmek istemiyoruz.Çalışmada müşterinin bir sonraki değişiklik talebinde bunu
yapmamız lazım.Teşekkürler

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet bu font hariç diğer hepsini convert edebiliyorum.Bir problem yok ama bu
fontlar olmadı.Bir sebebi vardır elbette ama şimdilik bilemiyoruz.Onaylanmış önemli bir çalışma olduğu için başka benzer fontlarlada değiştirmek istemiyoruz.Çalışmada müşterinin bir sonraki değişiklik talebinde bunu
yapmamız lazım.Teşekkürler

Bence font ile ilgili bir sorun var.
Sistemden o fontu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer suite ile çalışıuorsa sisteme yüklemeyi dene.
Kolay gelsin

ramos4halil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazıları sil bidaha yaz type dan create outlines de