Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çorap Kutusu

karakas_1978

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Frozen kutunun şimdide etiketini ben yapıyom doğal matbaa
senden sonraki grafiker::))))

elifmenzilci

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakmayın ama her ıkı acıdandan baktım ama daha ıyı bır calısma cıkabılırdı dıye dusunuyorum bıraz daha özen gosterebılırdınız..

orhanbolat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bu işi aldığı sitede bu işler parayla satıyor bende oturup kendi çizdiğim illustrasyonları paralı olarak satıyorum aynı sitede fakat ne yazıkki bu işler paylaşımlara düşüyor. Ayrıca sitedende satın alırken 2 şekilde alıyorsunuz 1. secenek ucuz ama lisansız sadece kişisel işlerde ödevlerde vs. kullanabiliyorsun, 2. seçenek full lisansla alıyorsun fiyat olarak pahalıya geliyor o zaman ticari işlerde kullanabiliyorsun. benim kullanmasına diyeceğim bişey yok bende işlerimde illustrasyon photo vs kullanıyorum ama ya kendim çiziyorum yada yapanın emeğine saygı gösterip parasıyla satın alıyorum.

atıyorsun bence küçük bir çalışmaya ücret ödeyip vektör satın almassın buna inanmam ama arkadaş uğraşmış hazır kullanmış bişeyler yapmaya çalışmış bence kullandığı vektöre takılmamak gerek sonuçta o vektörü secmek müşterisine beğendirmek marifet

grafikoguz

🌱Yeni Üye🌱
heroyu herkez kullanır hazırı varken neden birdaha oturup çizsinki bölgemizde ülkemizde her iş acil olursa insanlar nasıl kendisini geliştirsin mecburen elinde avucunda arşivinde ne varsa onu kullanacak kullanmak zorunda iyi ve güzel bi tasarımı sadece rahat ken yapabilrsin ama aynı anda 3-5 çalışma yapmak zorunda kalırsan nasıl yapacaksın kii insan üstü güç lazım bence programı ne derece de kullanırsan kullan hiç önemli değil yeterli vaktin olmadık tan sonra hepimiz eksik kalrız bunu inkar etmeyelim. tasarım fena değil braz daha ugraşılabilirdi

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Frozen kutunun şimdide etiketini ben yapıyom doğal matbaa
senden sonraki grafiker::))))

Yap yap 2 sene geçti hala popülerliğinden bişe kaybetmemiş o kutu her yerde kullanılıyor buda beni mutlu ediyor simdide etiketini yapacaksın neymiş vektor aldım koydum değilmis caldım değilmis konu müşteririni beyenmesiymiş calmadan tasarım gormedende beğeni olmaz sonuçta hersey müşterinin olmuş bu ya sen bu işi biloyrsun demesi olayın bittiği andır is ister süper ister rezil olsun
Hadin selametle:wink:

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Olay vektörel indirip onu bıçak izine yerleştirmekle bitmiyor malesef.