Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çorbacı El ilanı

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
asfas_by_hugara-d52gtm8.jpg

Müşteriye sunulmak üzere, görüşlerinizi bekliyorum :angel:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Genel olarak gayet güzel. Telefon numarasında tüm rakamları aynı boyutta yapabilrsiniz ki altta kalan 19 00 saat gibi anlaşılabliyor. Bir de salata tabağını da beyaz yapabilirseniz diğer resimlerle daha uyumlu olur. Kolay gelsin ...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Genel olarak gayet güzel. Telefon numarasında tüm rakamları aynı boyutta yapabilrsiniz ki altta kalan 19 00 saat gibi anlaşılabliyor. Bir de salata tabağını da beyaz yapabilirseniz diğer resimlerle daha uyumlu olur. Kolay gelsin ...

Yorumunuz için teşekkürler, matbaacımda aynı şeyi söyledi, telefon numarasını farklı şekilde yazdım.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu da mönümüz;

sretdfgres_by_hugara-d53ng55.jpg

143 parça kullanmışım :)

Bu da servisimiz;

dsfsf_by_hugara-d53ngl1.jpg

Yaptığım ilk servis kağıdı. Baskıcım büyük ihtimal kese kagıdına koyu bordo basar.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Mönüye bakıp acıktım demek ki fazlasıyla amacına uygun olmuş. Tebrikler :alkis:

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanız gayet güzel maşallah...
diyi de neoluyo bizim bu iş yerlerimize hep yabancı yabancı isimler afyonda da çeşit çeşit yabancı isimli yeni dükkanlar ve iş yerleri görmeye başladım nedir bu yabancı isim merakı hiç anlamış değilim gittikçe yozlaşıyor muyuz ne ;(

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Mönüye bakıp acıktım demek ki fazlasıyla amacına uygun olmuş. Tebrikler :alkis:

Beğeniniz için teşekkür ederim :smile:

çalışmanız gayet güzel maşallah...
diyi de neoluyo bizim bu iş yerlerimize hep yabancı yabancı isimler afyonda da çeşit çeşit yabancı isimli yeni dükkanlar ve iş yerleri görmeye başladım nedir bu yabancı isim merakı hiç anlamış değilim gittikçe yozlaşıyor muyuz ne ;(

Bende aynı düşüncedeyim, menüyü yaparken bi resimlere baktım birde isimlere. Yemekler hep bizim kültürün yemekleri, hatta bazıları yöresel ancak isim bir çeşit japon yemeği ismi..

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
asfas_by_hugara-d52gtm8.jpg

Müşteriye sunulmak üzere, görüşlerinizi bekliyorum :angel:

Gayet hoş olmuş arkadaşların haricinde eklemek istediğim bişey var.
Sağ ve sol sınırları koyu bitirmişsin bir de orayı iç taraflar gibi yapmayı dene derim. Gölge ile mi yaptın bilmiyorum ama bence içeridekiler hoş ama sınırlardakileri kaldırmalısın.
Başarılarının devamını diliyorum, iyi çalışmalar.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Gayet hoş olmuş arkadaşların haricinde eklemek istediğim bişey var.
Sağ ve sol sınırları koyu bitirmişsin bir de orayı iç taraflar gibi yapmayı dene derim. Gölge ile mi yaptın bilmiyorum ama bence içeridekiler hoş ama sınırlardakileri kaldırmalısın.
Başarılarının devamını diliyorum, iyi çalışmalar.

Yorumlarınız için teşekkürler. O durum aslında çalışmayı normalden farklı yapmam yüzünden kaynaklandı. Normalde üstteki yeşil katman ortadaki mavi katmanın önünde olurdu ancak yeşil katmanı mavi katmanın arkasına koymak zorunda kaldım. Neden mi? Yeşil katmandaki çok yumuşak dairesel renk geçişini ancak katman tam sayfa olursa sağlayabiliyordum.Buda yeşil katmana gölge vermemi engelledi tabi, bu sorunuda mavi katmana iç gölge vererek aştım. O yüzden o yeşil katman aslında tam sayfa, önünde mavi katman var. . Bazen mükemmellik için işleri zorlaştırıyorum heralde :smile:

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım açıkçası beğenmedim nedeni ise her tasarımcı arkadaşın yaptığı hataları yapmıssın örneğin, objlere bakınca havada asılı kalmış gibi bir görüntü var ayrıca renk kombinasyonun cok kötü yemeklerin havada uçtuğu görüntüsü yetmiyormuş gibi gökyüzü tonlarını kullanmam tasarımı daha da kötü hale getirmiş bu işi daha iyi öğrenmek istiyorsan internette yapılan tasarımlara defalarca bak derim ayrıca renkleri öğrenmeni şiddetle tavsiye ederim sıcak ve soğuk renkleri tasarım yaparken tasarım ilkelerini göz önünde bulundur o zaman tasarımlarının daha güzel olduğunu göreceksin başarılar dilerim

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım açıkçası beğenmedim nedeni ise her tasarımcı arkadaşın yaptığı hataları yapmıssın örneğin, objlere bakınca havada asılı kalmış gibi bir görüntü var ayrıca renk kombinasyonun cok kötü yemeklerin havada uçtuğu görüntüsü yetmiyormuş gibi gökyüzü tonlarını kullanmam tasarımı daha da kötü hale getirmiş bu işi daha iyi öğrenmek istiyorsan internette yapılan tasarımlara defalarca bak derim ayrıca renkleri öğrenmeni şiddetle tavsiye ederim sıcak ve soğuk renkleri tasarım yaparken tasarım ilkelerini göz önünde bulundur o zaman tasarımlarının daha güzel olduğunu göreceksin başarılar dilerim

:) .