Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Başlangıcı Yardım LÜTFENN

HaylazCocuq

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar corel drawda bilgi düzeyim sınırlı.Kartvizit vs tasarlıyorum.Başka öğrenebileceğim neler var?İŞ yaşamında kullanabilmem için corelde en önce öğrenmem gerekenler nelerdir acaba?

Benzer konular

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ohoooo bu sarıyı yanlış sormussun... bence ben ne kadar biliyorum demen lazımdı... öğrenmen gereken o kadar çok şey varki... aslında bunuda demek için yaptığın çalışmalardan görmek lazım...

onur_basaran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Corel öğren öğren bitmez. Sonunu getiremezsin. Hayal gücün ne kadar yüksek ise o her şey corelde mevcut

e-h

🌱Yeni Üye🌱
evet en son arkadas dogru demş.corelde ögrenmen gereken cok sey far.bn bile kartvizit broşür irsaliye dugun davetıyesi bunun gbys eyler yapiorum ama animasyon hç tasarlamadım merakımda buna zaten.bnce oldukça fazla ögrenmen gereken.

ZeRo-x7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turkishajan.com
coreli bende bilmiyodum burdan cok yardım aldım tesekkür ederim arkadaslarada corel x4 kulanıyorum ve baya bide alıstım senin gibi bende pek birsey bilmiyodum ama görsel olsun sitedeki eğitimleri izledim cok sey kaptım ve cizim yapabiliyorum her cesit yazılara sekil verebiliyoum yani heryerini kulanmayı öğrendim öncelikle sana tavsiyem corelin özelliklerini öğrenmenki gerisi yavas yavas inan geliyo kendinden birazda hayal gücün varsa yapamıcağin cizim yoktur resim yoktur corelde ben cok seviyorum:D günde 6 saat üstünde calısıyorum ve haylada öreniyorum sana tavsiyem eğitim setleri izle gercekden öğrenmek istiyosan bunun ücretli eğitim setleride var daha cabuk kaparsın basarılar dilerim yakında resimlerimi bende burda paylasıcam

HaylazCocuq

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yanlış anladınız ben sandığınızdan daha iyiyim corel konusunda.Çizim yapıyorum, çoğu aracı seri bi şekilde kullanıyorum.ama işte öğreneck çok şey var dediğinz gibi. bikaç çalışmamaı siteye koymak isterim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız koyabilirim.Bana cvp yazdığınız çin hepinize teşekkür ederim.her türlü tavsiyelerinize açığım.

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Corelin Üstadı Ruslardır Ben 10 sene önce bu işe başladığımda rusların videolarını izliyordum sana tavsiyem aç rusların corel çalışmalarını izle;)