Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel de renk ayrımı

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
corel de çıktı alırken renkleri ayırmak için
ctrl + p ye basıyoruz, çıkan menü den seperations'u seçiyoruz daha sonra hangi rengin çktısını alacaksak o rengin kutusunu işaretli bırakıyoruz. ;)

Son düzenleme:

Benzer konular

flyman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım için teşekkürler bende ufak bir hatırlatmada bulanmak istiyorum. "print seperations" seçeneğini seçtiğimiz taktirde (ki seçmezsek 4 renk çıktı alamayız) yazdırma butonuna bir defa tıklamamız halinde 4 rengi aynı anda alıyor. ilk başta benim başıma geldi :) 4 renk için 4 sefer yazdırmaya göndermiştim :) 16 sayfa çıktı çıkmıştı

elif_matbaasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
CorelDraw X5 Renk Ayrımı Yaparken Sorun Çıkıyor

Merhaba, CorelDraw X5 Renk Ayrımı Yaptığımda örneğin k: 100 iken çıktı aldığımda bu değer k:70 civarında bişey çıkıyor. X5'te CMYK olarak sorunsuz renk ayrımı yapabileceğim bir ayarı var mı? varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim...

tuna11

🌱Yeni Üye🌱
renk ayrımı yardım

mrb arkadaslar bn seramık ogrencısıyım serıgrafı dersı alıorum ve elımde bır resım war bu resmı renklere ayırıp fılmlerını almam gerekıyo acaba bana renk ayrımı yapabılecek bırı yokmu????

tuna11

🌱Yeni Üye🌱
mrb bn seramık ogrencısıyım serıgrafı dersı alıorum ve elımde bır resım war bu resmı renklere ayırıp fılmlerını almam gerekıyo acaba bana renk ayrımı yapabılırmısın????