Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Cross Macrosu

Benzer konular

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
nanıyorumki buda corelin güzel bi makrosudur ancak yarın deniyebilcem paylaşım için saol kolay gelsin arkadaş corel gercekten gzl....

karakascenk

🌱Yeni Üye🌱
evet bu gerçekten de benim her gün onlarca kez kullandığım vazgeçilmez bir corel eklentim. öyle alıştım ki eskiden crossları nasıl yerleştiriyormuşuz tek tek elle hayret doğrusu...
ha bu arada bu dosyayı corel/draw/gms içine kopyalıyoruz

karakascenk

🌱Yeni Üye🌱
eee gms ye kopyaladım nasıl kullanıcaz :(

mesela bir dikdörtgen çiz, menülerden tool/macros/run macro yu tıkla, açılan pencerede macros in yazan yeri tıkla, açılan pencerede cropmarks... yazanı tıkla ve karşına cross macrosu gelecek. hiç bir ayarını ellemeden ok dersen dikdörtgenin etrafına crossları yerleştirecektir otomatikman. ha bu arada ok dedikten sonra crosslar görünmeyebilir, f4 e basarsan crossları görebilirsin. sonra macronun ayarlarını kurcalarsan işine yarayacak şeyleri de bulabilirsin...kolay gelsin

dimur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freehandde kullanmak için cross arıyorum, bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba :)

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler işe yarar bir macros

protes_to

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tools menusunde macros yok nasıl yapacaz bunu yardımcıı oalan varsa sevınırım

melheks

🌱Yeni Üye🌱
mesela bir dikdörtgen çiz, menülerden tool/macros/run macro yu tıkla, açılan pencerede macros in yazan yeri tıkla, açılan pencerede cropmarks... yazanı tıkla ve karşına cross macrosu gelecek. hiç bir ayarını ellemeden ok dersen dikdörtgenin etrafına crossları yerleştirecektir otomatikman. ha bu arada ok dedikten sonra crosslar görünmeyebilir, f4 e basarsan crossları görebilirsin. sonra macronun ayarlarını kurcalarsan işine yarayacak şeyleri de bulabilirsin...kolay gelsin

corel/draw /gms nin içine attım dediğin gibi dikdörgen çizdim yalnız tool menüsünde macros die bi şecenek yok napmalıyım yanlışmı yaptım acaba.. corel11 kullanıyorum ..

agra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende klavuzlar çıktı ama cross çıkmadı f4 ilede görünmedi