Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw da karenın içine resım yerlestırmek ama ebatı tam olarak kareyi kaplamıyor

ozden fılız

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar ben bir karenın içine resım yerlestırmek istıyorum ama ebatı tam olarak kareyı kaplamıyor.. resımı effects lerden - powerclip yapıp place inside contanier yapıyorum ve yerleşiyor ama içine yerleştirdiğim resımı oynbatamıyorum karenın içinde istedıgım yere yerlestırmek istıyorum bunu nasıl yapabılırım?

Benzer konular

stany

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ctrl tuşuna basılı tutarak powerclip yaptığın karenin üstüne tıkla karenin içine girecektir.
Çıkmak için ise sol alt köşede finish editing object yazan yere tıkla karenin içinden çıkacaktır. Karenin içindeyken dış çizgileri soluk olarak gözükür bu şekilde içinde istediğin değişikliği yapabilirsin.

ozden fılız

🌱Yeni Üye🌱
tşkler sağ tusla bunu yapıyorum ama sordugum bu değildi resım içindeyken istediğim yere onu nasıl oyanabılırımdı? powerclıpledıgım resımı kare içinde istedıgım yere goturmek istıyorum

muratcdemirci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.manyakbirsite.com
Karenin içindeyken resimi oynatmak istiyorsanız stany dediği gibi Ctrl tuşuna basılı tutarak objeye çift tıklayın ve karenin içine girin. Gerisi size kalmış :)
Çıkmak içinde dış tarafa tıklamanız yeterli.

muratcdemirci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.manyakbirsite.com
Ctrl + j ile options panelini açın.
Edit sekmesindeki sağ taraftaki Auto-center new PowerClip contents in yanındaki kutucuğun işaretini kaldırın.

Son düzenleme: