Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
graphic1ab3.jpg

graphic2yt1.jpg

graphic3bl8.jpg

graphic4fp6.jpg

graphic5ix8.jpg

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel anlatım eminecik eline sağlık...verdiğin örnek de ayrı bi güzel tabi ;) bu arada hamsinin baklavası da var... :peace1:

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkür ederim eminecik eline sağlık.

ozdenediz

🌱Yeni Üye🌱
eminecik
ukalalık gibi algılama ama, en alta göndermek için "to back" (Shift+PgDown) komutunu kullanıcaz. :)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
eminecik
ukalalık gibi algılama ama, en alta göndermek için "to back" (Shift+PgDown) komutunu kullanıcaz. :)

estağ... burada arkadaşların konu hakkında yorum ve katkıda bulunmaları diğer takip eden arkadaşlar için faydalı olacaktır.
ders anlatımlarında kısayol komutlarına pek yer vermemeye çalışıyorum. kısayol komutları sonraki aşamalarda öğrenilmesinin faydalı olacağı kanaatindeyim.

canbaz18

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
EmeĞİne SaĞlik Emİnecİk PaylaŞimin İÇİn SaĞol

redoknot

🌱Yeni Üye🌱
İmport EttİĞİmİz Resmİ SeÇemİyorum Ne Yazikkİ.order MenÜsÜ Pasİf Durumuda Ne Yapabİlİrİm

sehball

🌱Yeni Üye🌱
slm

yaa ben photoshopta bir dergi kapak tasarımı yapmak istiyorum okul dergisi olucak.bir kaç resimi birleştirip falan onunla ilgili bir görsel der verebilirmisin.
birde baskıya nasıl göndercem ben onu?derginin kapağı photoshopta olcak ama sayfaları corelde hazırlayacağım.Yardımcı olurmusun?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Hadi bakalım burdan yak... Böyle bir başlık açılırsa dergi kapağı yapalım diye.. herkez aynı soruyu soracak tabii bende yapıcam nasıl olcak, bende böyle değil şöyle yapıcam...

Konuyu açan arkadaşın paylaşımına saygı duyuyorum ancak. Başlğın şöyle olması daha iyi olmazmıydı.. Dergi kapağı gibi tasarımlarda kulllanılan başlıca menüler ve basit anlatımı..

Ben eğer yeni bir grafiker olsam sanki başka türlü kapak yapılamıyormuş gibi algılarım.. yada her yapacağım kapak için ayrı ayrı sorular sorarım.. Biz burda tasarım anlatamayız program yada menü yada efect anlatırız..

yinede teşekkürler..

Son düzenleme: