Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Dersleri: Corel Draw'da Gölge Vermek

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Corel Draw'da gölge verelim (Drop Shadow)

98510331tt1.jpg

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine Sağlık. Teşşekür ederim Anlatımın için.

meşguf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
thematrix kardeşim freehand dan vector olarak corel e toplu export u sormuştum konu başlığı açarak.sende demiştinki pdf olarak export yaparsan corel de hepsini açar.doğru söyledin ama bişeyin farkındamısın bilmem.ben bu şekilde yasin cüzünü yaptım ve baskıya yolladım sonuç berbat.harflerde kırılmalar oluştu.iyiki kuşeye basmışızda göze yine çok kötü gözükmüyo yoksa 7*8 bin ytl çöp olcaktı.bu konuda bilgin olsun eksiğini gider diye söylüyorum sana karşı bir suçlama yapmıyorum yanlış anlama ve benim başıma gelen diğer arkadaşlara da ders olsun diye yazıyorum.saygılar

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
meşguf iyi hoş export etmeyi başarmışsın birde export yaparken seçeneklerin bulunduğu yerde setup diye bir yer var ordan Dpi'ini yükseltmen gerekiyor ver 600 dpi'ı bak bakalım kırılıyormu birdaha :)

capanomer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar beni yeni ögreniorum da resım ucmus yenısını koyaılırmısınız

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
thematrix kardeşim freehand dan vector olarak corel e toplu export u sormuştum konu başlığı açarak.sende demiştinki pdf olarak export yaparsan corel de hepsini açar.doğru söyledin ama bişeyin farkındamısın bilmem.ben bu şekilde yasin cüzünü yaptım ve baskıya yolladım sonuç berbat.harflerde kırılmalar oluştu.iyiki kuşeye basmışızda göze yine çok kötü gözükmüyo yoksa 7*8 bin ytl çöp olcaktı.bu konuda bilgin olsun eksiğini gider diye söylüyorum sana karşı bir suçlama yapmıyorum yanlış anlama ve benim başıma gelen diğer arkadaşlara da ders olsun diye yazıyorum.saygılar

bir yanlışınız var ben pdf olarak çevirin dediğimi hatırlamıyorum hiç bir yerde ayrıca 4 tane mesajınız var ve ben bununla ilgili bir mesajınızı bulamadım linki verebilirmisiniz?

nightmare4

🌱Yeni Üye🌱
üstatlarım ben daha yeni corel ögreniyorum x4 kullanyom sizden ricam biraz x4 çalışmlarınızı koyarmısınız şimdiden teşekürler.

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
Eski sürümler

üstatlarım ben daha yeni corel ögreniyorum x4 kullanyom sizden ricam biraz x4 çalışmlarınızı koyarmısınız şimdiden teşekürler.

corel 13 de işine yarar. Hatta eski sürümlerdeki çoğu özellik aynı bulduğun dersi versiyon ayrımı yapmadan izle ve uygula... Mesela yansıma yapan yazı dersini bir incele

hhatay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok nalaşılır olmuş sağolun

sinans

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık kardeş. yeni başlıyorum ben. ama diğer gölgelendirmeler konusunda da epeyce yardımcı olmuş odun. teşekkür ederim.:wink:

orkun3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel draw da yaptığım bir logoyu negatif yapmam gerekiyor. Nasıl yapabilirim.Yardımınız için teşekkürler.

senafisreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben bu gölgeyi herhangi bir dairenin iç kısmına vermek istiyorum, yardımcı olursanız memnun olurum....