Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Dersleri: Corel Drawın bilinmeyen ücretsiz clipartları

derya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selamun aleyküm
millet corelde belki bunu bir çoğunuz bilmeyebilir meğersem o kadar clipart aramaya gerek yok corel programı bize zaten corel draw firmasının clipart arşivini sunuyor nasıl mı anlatayım

menülerden tools/scrapbook/contents on the web tıklayın sonra program internete bağlanacak ve sol tarafta bir pencere açılacak ve orada klasörler görünücek ona tıklayın ve içersinden beğendiniz clipartı corelin içine sürekleyin
işte bu kadar

kolay gelsin:)

corel x4 serisinde scrabbooks u bulamayan arkadaşlar ayarları değiştirmeliler ingilizce olarak aşağıdaki açıklanıyor ben x4 de buldum size şimdiden kolay gelsin ;

To find Scrapbook in X4, do one of these:

1. Windows/Dockers/Scrapbook (this works for me but I see a lot of people say that this feature have been removed from Corel X4)

2. Tools/Options/Customization/Commands/(go to show All Items)/Scroll down to Scrapbook and add it to one of your toolbars. Click okay and then select the Scrapbook Icon you just placed on a toolbar.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler

igoala

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saolasın valla bek nelere de varmış, haberimiz yokmuş:)

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten nasıl görememişim körmüyüm ne süperler valla ellerine sağlık

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
aynı şey ofis programında da vardı arkadaşlar... corelin kullanımı ofis programına çok benzer kısa yollar filan text sayfası açtığınızda wordden farkı yoktur vs vs

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bu paylaşım süper oldu çok sağol :) bende kırk saat cdlerin içine bakıodum emeğine sağlık :)

sir_clup

🌱Yeni Üye🌱
slm merhaba emre ben bunları yeni gördüm teşekkür ederim kendine ii bak görüşmek üzere

dks

🌱Yeni Üye🌱
çok tşk ederiz. bildiğin diğer bilgileri de paylaşırsan seviniriz.

frost

🌱Yeni Üye🌱
çok iyi oldu bu sağolasın .......

bereli82

🌱Yeni Üye🌱
kendı yaptım bı kac resımı forma yolayacam ama nasıl yapacam bılmıyorum aradım bulamadım yardımcı olursanız sevınırım jpeg formatında hazırladım cızımlerı

eyvallah valla cok karıstırdım oraları ama hıc denk gelmedım yaralı bılgılerını beklıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

crzyman

🌱Yeni Üye🌱
saolasın paylaşımın için dostum yararlı bilgiler

çatlak_kazan

🌱Yeni Üye🌱
5 seneden beri corell kulanıyorum hiç görmedim yada gördümde iş yerinde grafiker pc de int olmadığından görmedim bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim:D