Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Dersleri: Corel Kısayol kullanımı (CTRL, ALT SHİFT)

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar sizlere corelin 4 as tuşunu tanıtıyorum. Ctrl + Alt + Shift + Fare Sağ Tuş. Aklıma gelenler bunlar. Sizlerin de bildiklerinizi paylaşmanız dileğiyle...

ksayolsoncu3.jpg

l1kz5.jpg

l2fj6.jpg

l3ge0.jpg

k1hv9.jpg

k2ak9.jpg

k3eb2.jpg

Son düzenleme:

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel ve yararlı olmuş xblack. emeğine sağlık.

millisezer

🌱Yeni Üye🌱
Ellerİne SaĞlik KardeŞİm GÜzel Ve Engİn Bİlgİler Çok TeŞekkÜrler

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
KeŞke Bu Sİteyİ Daha Önce
Bulsaydim Çok GÜzel Çook Faydali Yapanlarin Ellerİne SaĞlik

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline saglik kardesim guzel anlatim olmus

mendo1111

🌱Yeni Üye🌱
allah razı olsunsenden çok teşekkür ederim ama birazdaha birşeyler eklerden cok sevinirim bunlar yetersiz kalmış biraz inşallah devamı gelir şimdiden teşekkür ederim

emelim

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar birşey diyeceğim yaa uygulama çok güzel çok yararlı ama bende olmuyor deniyorum neden olmuyor olabilir yardım edin :(

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler arkadaşım.
iyi bir çalışma olmuş.
ellerine sağlık devamını dileriz...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel paylaşım yapmışsın teşekkür ederiz.

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ctrl+r Nin Görevini Ctrl+d De yapar

güzel bilgi eline saglık ve ctrl+r bazı sistemlerde objeyi büyütmek için kullanılır

saygılar ctrl+d de cogaltma

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arasında boşluk bıraknadan çoğalmak için Ctrl+sağ click bu tuş kombinesinin doğru olduğundan eminmisiniz...vey abenmi bir yerde hata yapıyorum

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arasında boşluk bıraknadan çoğalmak için Ctrl+sağ click bu tuş kombinesinin doğru olduğundan eminmisiniz...vey abenmi bir yerde hata yapıyorum

onu yapmak için objeyi tutup saga yada nereye taşımak istiyorsanız oraya götürün sag clikleyin ama sıfırdan gitmek istiyorsanız

arrange>transformations>position a girebilirsiniz.

yada kısa yol alt+F7 yapabilirsiniz

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bahsettiğin o değil...XBlack arkadaşımızın paylaştığı bilgiler içersinde şöyle bir açıklama var.aralarında sıfır boşluk bırakarak çoğaltma işlemi yaparken ki image dosyasındada çok net görülüyor.(içersinde grafikerler yazan bir dörtgen) deniliyorki obje ctrl tuşuna ve mousenin sağ tuşun abir kez tıklanarak sıfır şekilde kopyalanır ama bu kopyalama beraberinde aynalama yaptığı için bunun tekrar aynalama ile düzeltilmesinden bahsediliyor....Ben de burda ya bir yanlışlık var yada ben bir yerde yanlış yapıyorum.Aksi taktirde sürüklediğiniz yerde kopyasını oluşturmak içn bırakırken sağ click yapmak ve gerek sıfır gerekse belili ölçülerde taşıma yapmak için tarnsformun kullanılması gerektiğinin farkındayım....

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nedense formda bir soru sorılduğunda o soruna net çözümler sunmak yerine ya başka alakasız şeyler bahsediliyor yada yeni konu açılıyor sorun sorun olduğu ile kalıyor bu da formu kısır bir form halinae getiriyor.Lütfen bunu formun daha yaralı bir form olması yolunda bir özeleştiri olarak algılayıp.Polime'ğe girilmemesini rica ederim.

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bahsettiğin o değil...XBlack arkadaşımızın paylaştığı bilgiler içersinde şöyle bir açıklama var.aralarında sıfır boşluk bırakarak çoğaltma işlemi yaparken ki image dosyasındada çok net görülüyor.(içersinde grafikerler yazan bir dörtgen) deniliyorki obje ctrl tuşuna ve mousenin sağ tuşun abir kez tıklanarak sıfır şekilde kopyalanır ama bu kopyalama beraberinde aynalama yaptığı için bunun tekrar aynalama ile düzeltilmesinden bahsediliyor....Ben de burda ya bir yanlışlık var yada ben bir yerde yanlış yapıyorum.Aksi taktirde sürüklediğiniz yerde kopyasını oluşturmak içn bırakırken sağ click yapmak ve gerek sıfır gerekse belili ölçülerde taşıma yapmak için tarnsformun kullanılması gerektiğinin farkındayım....

ee ben ters birşey mi dedim altı üstü mirror bunla ugraşıcana sag clickle yukarda mirror ve yön degiştirme tuşu var ne ateşlendin birden hayırdır ben adamlara kısa yol gösterdim isbatlamak istedigin bir konu varsa bana isbatlama kendine isbatla
adamda dedini yapamıyormuş bu kadar basit ve bunu neden savunuyrsunki işe yaramaz bir kısa yol illa bunumu dememi istiyorsun sende alla alla ya eksik olan yer dolduruluyor glemiş ne diyor

ve ne yazıkki anlatımda yanlış sen yap bakalım ctrl ile bas snra clickle boş
sebebi diger ucundan tutup diger tarafa ctrl ile basılı tutup atmak denir ona
ve acıklamasıda ölçü degişmeden bire bir kopyadır bilinde konuşun be

Son düzenleme:

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım öncelikle kullandığın kelimelere ve tarzına bir bakarmısın...Yok ateşlenmişim yok neyi ispatlıyormuşum..ıspatlıyacağımı kendime ispatlayaymışım...Nerde kaldı hoş görü nerde kaldı anlayış paylaşım...
ben arkadaşım anlatımının bir kesitinde bir hata var galiba diyorum sen kendince stres yapmışsın...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Lütfen konu başlığı altında polemiğe girmeyin.
Bu kurallara aykırıdır. Burada bilgiler paylaşılıyor, sizlerde aynı doğrultuda devam ediniz.

Saygılarımla