Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eger İnce Ayarlarıyla Oynarsanız Daha Güzel Kalitede Yakalayabilirsiniz Resmi Sonra Grubunu Bozup Renkleriylede Oynama Yapabilirsiniz..
umarım beğenirsiniz...

graphic1gb1.jpg

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel paylaşım ama ne işe yaradığınıda anlatırsan (resimi vektörel hale getirdiğini :)) daha çok bilgilenir arkadaşlar ;)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne İşe Yaradını Başlıkta Yazmayı Unutmuşum Resmi Cizim Haline Getiriyor Yani Pixel'den Cıkartıp Vectorel Bir Çalışma Haline Getiriyor Ve İstediniz Yerde Cizimleri ve Renkleri Rahat Bir Şekilde Değiştirebiliyorsunuz Ayarlamalarıda zor değil Çok Basit seçenekler Sayesinde Yapıyorsunuz neden bir resmi cizmek icin çok zaman harcayasınızki unutmayın bizim için zaman çok değerlidir onun içinde ne kadar hızlı işlem o kadar hızlı sonuç demektir. umarım anlatabilmişimdir.

kurbaacik

🌱Yeni Üye🌱
abicim bunu logo çizmek istemediğim yada üzerimde tembellik yoğun olduğu zaman kullanıyorum. işe yarıyo ama yine en sonunda düzeltmek için çizmekten daha fazla zaman harcıyorum :)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
O Zaman Şöyle Yap CorelPaint'e alıp Pat Cıkar O Zaman Logolarda Bir Sorun Yaşamazsın Neyse Onuda Bu Aksam Konu Olarak Açarım.. ;)

asi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
usta benim bu konuda sormak istediğim bişey var bu trace'de yaptığımız bir işi daha net olarak nasıl kullanabilirim

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hayır Coreldraw 11'dede Yapabilirsin...

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler, faydalı paylaşım olmuş, ben bu özelliği daha çok logo vs.de kullanıyorum. bu kadar detaylı resimlerde iyi sonuç almak zorlaşıyor çünkü...

m uludağ

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muratuludag.com
corel draw da web sitesi dahil herşey hazırlanabilir tamam ama
açıkçası trace kısmı hiç kullanışlı değil çok mecbur kalmadıkça kullanılmamasını öneriyorum

morcayt89

🌱Yeni Üye🌱
güzel bişey yeni yeni öğreniyoruz ya coreli hatta öğremeye çalışıyorum bilgiler güzel

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
abicim bunu logo çizmek istemediğim yada üzerimde tembellik yoğun olduğu zaman kullanıyorum. işe yarıyo ama yine en sonunda düzeltmek için çizmekten daha fazla zaman harcıyorum :)

Çok haklısın kardeşim ben de yeni öğrenmiştim bi deneyeyim dedim denediğime pişman oldum logoyu düzelticem diye canım çıktı çizseydim bu kdara uğraşmazdım çünkü çok kırıklı oluyo bu olaydan sonra. yinede teşekkürler :emo1:

alonewolf33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık usta .. güzel olmuş.. ama 12 de anlatsan iyi olur du =)

tamer_ceylan

🌱Yeni Üye🌱
ben yinede trace kullanmama taraftarıyım resmi daha berbat bir hale getiriyor ben onun yerine "vektor magic" diye bi program var onu kullanıyorum oda aynı resmi vektörleştirmeye yarıyor. tavsiye ederim...

mete meral

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkrü borç bildim teşekkür ettim:)

nedir bu angelina nın grafikerlerden çektiği :)

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi sonuç almak için fotoğrafın yada resimin kaliteside çok iyi olması lazım yoksa baştan çizmek en mantıklısı.boşuna uğraş olur.