Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
CorelDRAW'da basit takvim
1. Tools menüsünden / Visual Basic / Play' e geliyoruz..
20061108_031920_1.jpg

2. Açılan pencereden, listedeki CalendarWizard komutunu seçiyoruz...

20061108_032235_2.jpg

3.Çıkan 2. penceredeki "Run" kutucuğunu işaretliyoruz..

20061108_032505_3.jpg

4. Seçili alanlardan kullanmak istediğimiz takvim şablonunu, yılını ve ayını seçiyoruz..

20061108_032752_4.jpg

5. Son olarak bütün seçimlerimizi yaptıktan sonra "Generate" kutusunu işaretliyoruz ve istediğimiz kriterlere uygun takvim şablonunu elde ediyoruz..

20061108_033027_5.jpg

Not: Her ekleyeceğiniz takvim gruplu olarak açılacaktır. Grubu bozduğunuz takdirde her nokta ve çizgiler ayrı pathler haline dönüşecektir. Bu da şablonu kendinize göre kişiselleştirmenizde avantaj olacaktır.

Şimiden başarılar

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağol bilmeyen için iyi oldu yalnız arkadaşlar takvimde türkçe dil seçeneği yok siz mevcut dil seçeneklerinde birini seçip türkçe olarak yazın ve kaydedin bir dahaki sefere uğraşmayın

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzunca bir süredir, corelDRAW' da oluşturduğum jpeg formatında exportladığım görüntüyü www.imageto.org yükleyemiyorum. yükleyemeyince başka sitelere asamıyorum, paylaşamıyorum, aferin alamıyorum.:(( nedenini bilen var mı?

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Acaba görüntüyü cmyk olarak mı kaydettiniz? Bu şekilde kaydetmişseniz görünmez veya imagehack ile mi bir probleminiz var yüklemede ?

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağol belgin ona bakmadım bak.yeniden deneyeyim.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
sağol belgin ona bakmadım bak.yeniden deneyeyim.

Evet Asu hanım probleminiz odur. İnternet te RGB kullanılır. CMYK olarak kayıt ediyordur Default ayarlarını öyle kayıt etmişsinizdir. RGB kayıt ederek www.imageto.org yüklerseniz bir problem olucağını zannetmiyorum.. Eğer problem yaşarsanız forumda www.imageto.org anlatımımız var orayı takip edin eğer problemi halen yaşıyorsanız o konudan sorunuz mutlaka çözüm bulunacaktır :)

www.imageto.org ye görsellerinizi yükleyebilirsiniz.

Saygılarımla...

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık corelde bi şey daha öğrenmiş oldum tşk

berta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler ellerine saglık güzel paylasım

korfezofset

🌱Yeni Üye🌱
corel de basit takvim yapma

corel draw programında basit takvim yapma yolunuzu izledim ancak karşıma bu çıkıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

ferruh

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle merhabalar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim grafikerlik konusunda daha çok yeniyim ve bilmediğim okaar çok şey varki ama sizlerin sayesinde ögreniyorum çok teşekkür ederim

GrafiHacker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
by_tasarımcı süpersin ya paylaşım için saol gerçekten. artık ondan bundan her sene takvim istemek yok :p

ayyyperisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım ben denedim ama sizin dediğiniz gibi yapamıyorum yani sayfa açılmıyo

aylınkoşan

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler yalnız türkçe dil yok bunu nasıl ayarlayabılırız

kusdemirreklam

🌱Yeni Üye🌱
PaylaŞimi Yapan ArkadaŞa TeŞekkÜr Ederİm. Ben 2008 Takvİmİnİ Ayarlamak İstedİm Fakat GÜnlerde Hata Var 2008 1 Ocak Sali GÜnÜne Gelİyor Fakat Burada 1 Ocak ÇarŞamba GÖsterİyor DİĞer Aylarda Ayni Hatali ÇÖzÜmÜnÜ Bulan ArkadaŞlar Bİlgİ Verİrlerse Şİmdİden TeŞekkÜr Ederİm