Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Benzer konular

ozcan.ates

🏅Acemi Tasarımcı🏅
macrolar derken ne oluyor ben anlamadım - siteye girdim ama yabancı nhiç birşey anlamadım ama paylaşım için thank you

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Corel Draw programı macro lar üzerinde çalışabiliyor. Photoshop un actions mantığını düşünün buna benzer bir özellik sunuyor draw programı..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Eyvallah çok güzel macrolar. AMA!....

7 günlük deneme sürümleri :S
o yüzden pek işe yaramaz en azından benim işime yaramaz :>

crack leri olsa fena olmazdı hani :emo:

Emeğine sağlık :peace1:

serapkaya

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar acıl yardıma ihtiyacım var? Corel 12 de bir macro bulmuştum sayfa numaralarını otomatik atıyordu. ama şu anda yok. bu sitede verilmiş corel macrolarında da yok. Acil yardıma ihtiyacım var....

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
sevgili arananadam sitemizde warez yayınlamıyoruz. Kurrallarda da açıkça belirtilmiştir. Çalışmalrınızda başarılar dilerim.

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
harika

gökhan bey, bu paylaşım çok yardımcı oldu bana. Size paylaşımdan ötürü ne kadar teşekkür etsem az. emeğinize sağlık.

Shahyn

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.farkihisset.com
demin acil lazım olan bi özelliği başlıktaki paylaşımda buldum saatlerce uğraşmaktan kurtulduk çok teşekkürler.. ama 7 günlük olması çok can sıkıcı :S her birini satın almak da çok masraflı olucak.. olsun ama paylaşım muhtşem teşekkürler...

HayaLiko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
makro nedemektir biraz ayrıntılı anlatırmısınız

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence corel deki en iyi Macro kendin zaten hazır olarak gelen Calendar wizard, diğerlerine gerek olduğunu sanmıyorum çok da fazla. onları kur uğraş falan filan, hiç gerek yok..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
önemli uyarı:
forum içerisinde her türlü warez paylaşım yasaktır
bu kurala uyduğunu zannedip "elimde var özelden gönderirim " gibi mesaj yazanlar bundan sonra uyarılmadan uzaklaştırlacaklardır

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
aşşagıda vermiş oldugunuz macrolar gsm ler nerde ve nasıl kullanılıyor sayın horus ayrıca replacer i run dan çalıştırıp uyguluyorum ama varsa ekleyebilceğim corel iconu olarak devamlı sayfamda görecegim icon uygukamsınıda anlatırmısınız ilginiz için tşk... çok sağlm bilgiler akmaya başladı burda

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
14 te çalıştıramadım............