Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orkun16m

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar benim bi sorunum war daha yeni başladığım için fazla bilgim yok ama yardımcı olursanız iyi olur bendeki jpeg uzantılı bi resmi import ediyorum ve bu resmin üzerinde bazı yazılar nasıl düzeltebilirim istediğim gibi bi yardım cı olurmusunuz..

Halogen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tuzlabilisim.net
Arkadaşlar Corel 12 Kullanıyorum acaba Bitmap'e Çevirdiğimizde Çizim Tram Kontur gölgelendirme efektlerini nasıl yapıcaz ?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
slm arkadaşlar benim bi sorunum war daha yeni başladığım için fazla bilgim yok ama yardımcı olursanız iyi olur bendeki jpeg uzantılı bi resmi import ediyorum ve bu resmin üzerinde bazı yazılar nasıl düzeltebilirim istediğim gibi bi yardım cı olurmusunuz..

jpeg üzerinde düzenleme yapacaksan neden photoshop kullanmıyorsun?

hcagir

🌱Yeni Üye🌱
Coreldraw x3 açamama sorunu.

Merhaba Arkadaşlar,

az önce Win Vistaya coreldraw x3 suite i kurdum, kurulumda bir sorun yok ancak açmaya çalıştığımda ilk açılış olduğu için oturumu adminitrator levelde açmamı söylüyor. ancak ben zaten administratorum, ve başka bir kullanıcı hesabı yok zaten windowsta

Bu sorunla karşılaşmış veya çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun çok acil sıkıştım.

orkun16m

🌱Yeni Üye🌱
gidip bi bilgisayarcıya götürdüm o söyledi corel draw daha çabuk yaparsın diye normal bi resmi alıyor üstündeki yazıları word de ki gibi istediği gibi düzenliyor nasıl oluyor anlamadım

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bir kare veya yuvarlak çiziyorum pick tool le seçip taşımak istiyorum sürdüğüm yerlere doğru coğalarak gidiyor neden olur acemiyim yeni başladımda

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
kareyi seç üstte araç çubuklarında apply to duplicate diye bir araç olacak büyük ihtimalle seçilidir seçimi kaldır sorun düzelir

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Arkadaşlar,

az önce Win Vistaya coreldraw x3 suite i kurdum, kurulumda bir sorun yok ancak açmaya çalıştığımda ilk açılış olduğu için oturumu adminitrator levelde açmamı söylüyor. ancak ben zaten administratorum, ve başka bir kullanıcı hesabı yok zaten windowsta

Bu sorunla karşılaşmış veya çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun çok acil sıkıştım.

coreldrawx3 kısayolunu masa üstüne at ;
kısayola sag klik yapıp adminsratör olarak çalıştır de sorun kalmaz o zaman canavar gibi çalışır :}

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Merhaba Arkadaşlar,

öncelikle sorun vistadan kaynaklanıyor kullandığınız vista lisanslımı bilmiyorum ama lisanssızsa eğer servis packi çıkmadan vista kullanmanızı tavsiye etmem şuan çok fazla açığı bulunmakta 5000-6000 kadar açık bulunuyor xp'ye kurun x3'ü ayrıca crakleme işleminde bi problem yaşamadınız dimi???

gidip bi bilgisayarcıya götürdüm o söyledi corel draw daha çabuk yaparsın diye normal bi resmi alıyor üstündeki yazıları word de ki gibi istediği gibi düzenliyor nasıl oluyor anlamadım

coreli açtıktan sonra "ctrl + I" kısa yol tuşuyla istediğin resmi seçiyorsun ve aç diyorsun o resim direk corelin içine geliyo sonra corelin araç menüsünden ''A" sembolünü tıkla ve istediğin gibi yazı yaz ;)

hcagir

🌱Yeni Üye🌱
Tabelator Çok teşekkür ederim sayende hallettim,

Majestic, aktivasyonu henüz giredim ama sorun olmaz inşallah, intenet bağlantısını açık unutmuşum.

aleyna53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm benim bi sorum olcak en basitlerinden :) türkçem yalnış değilse doğru yerdeyim ... neyse sadete geliyim herkez yaptığı iyi kötü çalışmalarını koyuyor bence güzel bişey paylaşmış yorumlar almış oluyo bende corelde bi çizim yapmıştım isterimki sizlerle bunu paylaşayım sizleri böle güzel bi çalışmadan mahrum etmiyeyim:))...fakat yaptım çalışma yı nasıl buraya koycağımı bilemiyorum denemelerde çağresiz böle basit bi soruya umarım en yakın zamanda cvb gelir sevgilerr...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
slm benim bi sorum olcak en basitlerinden :) türkçem yalnış değilse doğru yerdeyim ... neyse sadete geliyim herkez yaptığı iyi kötü çalışmalarını koyuyor bence güzel bişey paylaşmış yorumlar almış oluyo bende corelde bi çizim yapmıştım isterimki sizlerle bunu paylaşayım sizleri böle güzel bi çalışmadan mahrum etmiyeyim:))...fakat yaptım çalışma yı nasıl buraya koycağımı bilemiyorum denemelerde çağresiz böle basit bi soruya umarım en yakın zamanda cvb gelir sevgilerr...

buraya bi bakın
https://www.grafikerler.net/imageshack-us-a-resim-upload-y-klemek-t132.html

ve lütfen konuyu alakalı bölümde dile getirin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar. Warez içerik ve bilgi paylaşımı forumda yasak. Lütfen kuralları okuyunuz.

aleyna53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ok teşekkürler... bidahaki sefere daha alakalı yerlerden sorarım

serra

🌱Yeni Üye🌱
corel drawda dosyaları açarken çok yavaş açıyor yani boyutu çok küçük olsa bile
birde işlem yaparken kısa süreli takılıyor bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
şimdiden teşekkür ederim

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
bilgisayarının configrasyonu ile alakalı olabilir. Sistem özelliklerin (işlemci, ram) iyi değilse yavaş açılması normaldir. Coreli silip tekrar yüklemekte sorunu giderebilir.

serra

🌱Yeni Üye🌱
corel drawda dosyaları açarken çok bekliyor ve kısa süreli takılıyor bunu nasıl çözebilirim
corel drawı yeniden yükledim ama olmadı
ayrıca dosyarı corel simgesi olarak göstermiyo uzantısız dosya simgesi olarak görünüyor

tşk ederim cvp için ama sorun çözülmedi o şekilde

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende aynı sorunla karşılaşıyorum. Özellikle fh ve ai dosyalarını corele import ettiğimde. En çok coreli kullanıyorsan options - workspace- memory den corelin daha fazla ram kullanmasını sağlayabilirsin. (Tavsiyem % 40-45). Aynı sorunlar devam ederse tek çözüm bilgisayara format gözüküyor. İyi çalışmalar...

ermavi

🌱Yeni Üye🌱
Hocam corelde harflerin içinden çizgileri nasıl geçiririm yani çizgi A'nın bir bacağının üstünden diğer bacağının altından geçecek. Çizgileri kesik kesik yapıp bir bacağın üstünden geçtikten sonra diğer bacağın altından geçireceğim çizgiyi shift pagedown yapıyorum yalnız böyle yapıncada çizgilerin biçimi bozuk görünüyor yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...