Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw'da Eps dosyaları neden bozuluyor?

attrition

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar şimdi bende EPS de fayllar var ben onları Corele atsam büyüdüb edince bir bozukluk olmazmı?Bunun başka yolu varmı?Başka bir sorum bedava .CDR uzantılı fayllar bula bileceyim bir site varmı?Önceden teşekkür ederim!
Arkadaşlar yukarıda söylemek isteidyim odur ki, bazı EPS fayları açarken Corelde onların üzeri noktalı oluyor, büyüdüncekalitesi berpad hala geliyor.Ama bazı EPS fayllar problemsiz büyüyüb küçüle biliyor.Bu konuda nasıl yardımçı olursunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Eps dosyalarının içinde sadece vectör ve yazı bulunmaz, bazı durumlarda JPG (bitmap) ler olabilir bu şekildeki durumlarda resmin (jpg'in) kalitesi neyse o dur yani büyütüp küçültme işlemi yaparsanız bozulan şey jpg (resim) olacaktır.

BY KARMA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
onur açıklamana teşekkürler.bu arada soruyu soran arkadaş ne kadar çok harf hataları yapmış ,hayret . küçümseme anlamında değilde, sanırım çok özensiz kullanıyoruz türkçemizi..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
onur açıklamana teşekkürler.bu arada soruyu soran arkadaş ne kadar çok harf hataları yapmış ,hayret . küçümseme anlamında değilde, sanırım çok özensiz kullanıyoruz türkçemizi..

Sayın BY KARMA yukarıdaki arkadaş "AZERİ" yani TÜRKÇE değil AZERİCE konuşuyor buda Türk dilinde yazışırken hatalara sebep oluyor... Bizlerin de yardımı ve kendisininde azmi ile TÜRKÇE yazımıda düzelecektir. Onun adına ben açıklama yaptım umarım kızmaz.. :rofl:

BY KARMA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hım.tamam anladım ama, sende hak ver ..nerden ,mesleği ,yaşı hiç bir şey yazmadığı için, azeri olduğunu anlamadım o yüzden,ayrıca kızacak bir durum yok.medeni insanlar olarak konuşuyoruz:)

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir dil yabancı sözcüklerin saldırısına uğramaya başladıkça, yabancı devletlerin saldırısına uğramış bir devlet gibi bağımsızlığını kaybetmeye başlar. İnsanlar gün geçtikçe yabancı sözcük kullanmadan derdini anlatamaz hale gelir. Bu da, bilginin, kültürün, düşüncenin yabancılaşması, yabancıya bağlı kalması, kişinin özgürlüğünü yitirmesi demektir Bu nedenle dil her ülke için bağımsızlığın simgesidir.

Arkadaşlarımızdan, dilimizi bozmamalarını, kurallarına uygun konuşmalarını ve yazışmalarını rica ediyorum.