Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel drawda yazının gurubunu bozdum

grfk-im

🌱Yeni Üye🌱
ama şimdi tekrar bozduğum yazıda değişiklik yapmak istiyorum olmuyor..acaba gurubunu bozduğum yazıyı nasıl tekrar guruplayıp kullanabilirim

Benzer konular

bikesu

🌱Yeni Üye🌱
slm. grubunu bozdum derken anlatmak istediğiniz kelimeleri birbirinden ayırmaksa, tekrar aynı kelimeleri baştan sona seçerek ctrl+L yapın cümleniz grup haline gelir.

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
olay grup bozma ise bikesu'nun dediği gibi ctrl+L (arrage - combine) ile toparlayabilirsin, ama yaptığın konvertlemek (ctrl+Q) ise geri dönüşün biraz uğraştıracak; değişiklik yapmak isteğin bölümü silip yeniden yazman gerekiyor...

delta

🌱Yeni Üye🌱
eğer ctrl+q yaptıysan yani yazıyı karakterden çıkardıysan ctrl+z tuşuna basarak tekrar karakter haline getirirsin

cheova

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ctrl+ L yaparken kelımelerın sırasına da dıkkaet etmen gerekıyor . convertlemede aklıma gelmısken ufak bır hatırlatma yapayım zamanında cok ugarstugım ıcın paylaşmak istedim. İlk olarak yazıları convertlemek istiyorsanız ctrl + a yaparak tum sayfayı secin ardından sayfada sağ tıklayarak ungropu all yapınız. hemen arkasında edit>>>select>>>text yaptıgınızda sayfadakı tum yazıların secıldıgını goreceksınız yazılar secılı halde ıken ctrl+Q yaparak ıslemı tamamlayabılırsınız. Garanti olması açısından ise daha sonrasında file >>> document infoya tıklayarak tex statatics yazan yerdeki açıklamaya bakanılırsınız no text object yazıyor ıse sayfadakı yazılar convertlenmıstır. Uyarı olarakta en bastakı ungroup all yaparken saydakı tum grupların acılacagını belırtmek ısterım dıkkat etmenız gereken bır nokta herhangı brı yerde kaydırma yapma olasılıgı yuksektır. Kolay gelsın ....