Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel x4 de fontlar

congenial

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar corel de fonların tam detayı nere de oldugunu veyahut tırnak işaretlerinin nerede bulunduğunu bilen biri ?:wink:

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Text-Insert Symbol Character kısmında istemediğin kadar şekil vs var.Fontların tam detayı?Yazı yazaken zaten üst kısımda çıkıyor.

black_horses

🌱Yeni Üye🌱
windows dosyası içinden font klasörü içine kaydet bilgisayarı aç kapat kullanıma hazırdır. kolay gelsin.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
windows dosyası içinden font klasörü içine kaydet bilgisayarı aç kapat kullanıma hazırdır. kolay gelsin.
font yüklemek için bilgisayarı kapatıp açmanıza gerek yok. Hatta programı bile kapatıp açmanıza gerek yok. Corel Draw ile gelen font navigator'ü kullanırsanız font yönetimini de kolayca yapabilirsiniz.

korkaks

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
slm arkadaşlar corel de fonların tam detayı nere de oldugunu veyahut tırnak işaretlerinin nerede bulunduğunu bilen biri ?:wink:

arkadaşlar kardeşim demek istedigi su ben de x4 kullanıyorum ama tırnak işareti koyamıyoruz sanırım corel x4 sorunu bu tırnak işareti yok ben başlat/programlar/sistem yonetici/karakter eşlem den kopyalıyorum corele yapıştırıyorum