Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel x4 tablo oluşturmak ve grubu bozma sorunu

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar corel x4 tablo oluşturuyorum .örneğin 24 satıra 5 sutun bunları daha sonra grubunu bozmak istiyorum ama olmuyor.x3 de vardı ama x4 de olmuyor.sorunun nedeni nedir acaba .yardımlarınız bekliyorum.teşekkürler

Benzer konular

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorun hakkında fikri yada bilgisi olan arkadaş yokmu acaba sorunu bir türlü çözemedim acil yardımlarınızı bekliyorum

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arrage-Brake Apart yaptıktan sonra grubu ayırabilirsin

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dediğiniz şekilde olmuyor.örneğin 3 stun 4 satırdan oluşan bir tablo oluşturduk.bunun grubunu bozduğumuzda elimizde 12 adet kare olması lazım.sizin dediğiniz gibi arrange-break apart'la olmaz zaten olmuyorda.yinede cevabınız için teşekkür ederim

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
merhaba arkadaşlar corel x4 tablo oluşturuyorum .örneğin 24 satıra 5 sutun bunları daha sonra grubunu bozmak istiyorum ama olmuyor.x3 de vardı ama x4 de olmuyor.sorunun nedeni nedir acaba .yardımlarınız bekliyorum.teşekkürler
Kullandığınız "araç" farklı gibi geldi bana. CorelDRAW X3'te tablo "table" aracı yok. X3'te "Graph Paper Tool" kullanmışsınızdır. X4'te de "Graph Paper Tool" kullanırsanız sorununuz çözülür. Ya da tablo aracıyla "Table" yaptığınız çizimlere odlgu verin, breake apart işleminden sonra grubu çözün. Böylece çizgiler haricinde her hücre için birer kutucuğunuz olacak.

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullandığınız "araç" farklı gibi geldi bana. Coreldraw x3'te tablo "table" aracı yok. X3'te "graph paper tool" kullanmışsınızdır. X4'te de "graph paper tool" kullanırsanız sorununuz çözülür. Ya da tablo aracıyla "table" yaptığınız çizimlere odlgu verin, breake apart işleminden sonra grubu çözün. Böylece çizgiler haricinde her hücre için birer kutucuğunuz olacak.

teşekkür ederim aynen dediğiniz gibiymiş çok teşekkür ederim