Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel X4'de Kaydetme Sorunu

tekcanan

🌱Yeni Üye🌱
Corel x4 deki yukarıdaki simgelerin bazıları calısmıyor işi yapıyorum kaydet seceneğine tıklasamda kaydetmiyor bir kac defa tamamen kaldırıp yeniden kurdum x4 ü ama düzelmedi... Daha önce kullanıyordum sorun yoktu Windows 7 kullanıyorum bu yüzden mi diye düsünüyorum ama yeni karşılastım bu sorunla...

Yardımcı olursanız cok memnun olurum...
adszspz.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

tekcanan

🌱Yeni Üye🌱
maalesef lisanssız ama ilk defa böyle bişey başıma geliyor sadece kaydetme değil dierleri de calısmıyor

fatihkull25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lisansız ürün

Lisansız ürün olduğu için öle yapıyor. Bende de aynı şekilde yapmıştı. İnternettem indirdiğim corel X4 de aynı hatayı yaptı daha sonra tanıdık bir arkadaşdan alıp patchini attık oldu bitti.

tekcanan

🌱Yeni Üye🌱
tek caremin lisanslı ürün almam gerektiğini söylemeyin malum her dediğimiz alınmıyor gerekli acıklama yapmam da zor olcak. simdiye kadar bişey yoktu neden böyle oluyor herkez kırık kullanıyor vs gibi sözleri duycağımın kesin olduğunu düsünürsek baska yol bulmam lazım sanırım...

yasinkarakus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bilgisayarın tarihini bir kaç gün önceye alın ardından corel draw ı f8 tuşuna basarak açın corel orjinal ayarlarına dönecek karşınıza çıkan pencerede evet diyin.Genelde bu tür lisans sıkıntısı olan arkadaşlarımda da aynı şekilde çalıştırdık fakat tekrardan bozuluyor gene özellikle bu aralar daha fazla olur bozulmalar corel drawın sahipleri değişti ayrıca ticari yerlerde kullananların dikkatine denetleme yapıyorlar 5000 lira ceza yedim daha iki gün evveline... Dikkatli olun