Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Yapmış Olduğum Bir Çalışma Kendim İçin YaptıM Yorumlara Açıktır...

Benzer konular

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bana çok aceleye getirilmiş veya çok uğraşılmamış bir çalışma gibi geldi. Mesela Işıklı tabela - kutu harf yazmış ve araya benim şimdi koyduğum gibi ayıraç koymuşnuz, bunlar yan yana olsa ayıraç işe yarar da zaten farklı satırdalar yani ayıraç koymaya gerek yokki araya. Bir yerde daha vardı sanırım bu hata. Sonra Branda üzerine baskı ile başlayan bölüm haricinde hepsini sola dayalı yapmış ama onu ortalı yapmışsınız. Birliktelik bozulmuş yani bu şekilde. Ya diğerlerini de ortalı yapın veya onu sola yatık bir şekilde yazın. Kenardaki kitap ayıracına benzeyen şeyler yani üzerine yazı yazılan dikdörtgenimsi şekillerde de bir hata var gibi duruyor. Gözü tırmalıyor. Sanki aynı yerden başlatılmamış ve aralıkları da eşit değil gibi. Farklı yerlerde kesişiyorlar.

jim_carrey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet dediğiniz gibi fazla uğraşmadığım bir tasarım dı unutmadan koymak istedim:D Olumsuz yorumlarınızın dışında olumlu yorumlarınız da var mı acaba:D ama söylediklerinizde haklısınız yorumunuz için çok teşekkür ederim...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Araçlarda ve baskı makinasında simetrik hatalar var.Daha uygun görsel kuulanabildiniz.
Ayrıca yansıma efektlerinde de hatalar mevcut,yansımaları tam oturtamamışsınız.
Kolay gelsin.